Casa Tayrona Los Naranjos

Przepięknie położony nad Morzem Karaibskim i w pobliżu Parku Tayrona, czterogwiazdkowy hotel Casa Tayrona Los Narajos to idealna opcja na wypoczynek w Kolumbii. Od Santa Marta dzieli go jedna godzina jazdy samochodem, pięć minut od Parku Tayrona. Hotel dysponuje basenem z widokiem na morze, tarasem słonecznym z hamakami i restauracją, w której serwowane są śniadania i kolacje. 

LOKALIZACJA

Hotel znajduje się w miejscowości Los Naranjos, przy samej plaży, około 5 km od wejścia do Park Narodowy Tayrona. Otoczenie ma dziki, naturalny charakter – szeroka, piaszczysta plaża, bujna roślinność i brak zwartej zabudowy tworzą spokojną, odosobnioną atmosferę. W najbliższej okolicy znajdują się pojedyncze hotele i niewielkie restauracje, natomiast nie ma tu typowej infrastruktury miejskiej. Do lotniska w Santa Marta jest około 45 km (ok. 1 godzina jazdy samochodem).

ZAKWATEROWANIE

Wnętrza pokoi i bungalowów utrzymane są w naturalnym, karaibskim stylu, z dominacją drewna i jasnych kolorów. Ich standardowe wyposażenie obejmuje klimatyzację, wentylator, sejf, telewizor, łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów oraz taras lub balkon.

  • Room Views to the Garden – liczba osób: maks. 2 dorosłych, łóżko typu king-size, widok na ogród, łazienka, umeblowana część wypoczynkowa.
  • Deluxe Room Views to the Sea – liczba osób: maks. 3 dorosłych, łóżko typu king-size i łóżko pojedyncze, widok na morze.
  • Deluxe Room Ground Floor – liczba osób: maks. 3 dorosłych, łóżko typu king-size i łóżko pojedyncze, położenie w dolnej części hotelu, okno od strony morza z widokiem na plażę Los Naranjos, widok na hotelową jadalnię, bardzo przestronne wnętrze.
  • Deluxe Cabin View to the Sea – liczba osób: maks. 2 dorosłych, łóżko typu king-size, dodatkowe łóżko pojedyncze, niezależna cabana z dachem z liści palmowych, prywatny taras z widokiem na plażę i hotelowy basen, widok na morze, bardzo przestronne wnętrze.
  • Bungalow Views to the Sea – – liczba osób: maks. 3 dorosłych, łóżko typu king-size oraz dodatkowe łóżko pojedyncze, frontowy widok na morze, prywatny taras, położenie niemal przy samej plaży, dach z liści palmowych.

UDOGODNIENIA I AKTYWNOŚCI

  • Basen z widokiem na ocean
  • Bezpośredni dostęp do plaży
  • Masaże
  • Joga
  • Organizacja wycieczek do Parku Tayrona
  • Ogród tropikalny
  • Recepcja

DZIECI

Brak specjalnych udogodnień.

RESTAURACJE I BARY

  • Restauracja hotelowa – kuchnia lokalna i międzynarodowa, świeże owoce morza, położona bezpośrednio przy plaży.
  • Bar przy plaży – koktajle i napoje serwowane w ciągu dnia z widokiem na ocean.

Strona hotelu:

Casa Tayrona Los Naranjos – Casa Tayrona

Dlaczego polecamy
  • Świetna lokalizacja nad Morzem Karaibskim i w pobliżu Parku Tayrona
  • Do dyspozycji Gości basen, taras z hamakami i restauracja
  • Kameralny charakter i naturalna architektura dobrze wpisana w otoczenie

Mapa

Klucz do niezapomnianych wrażeń

Dlaczego warto z nami podróżować Planet Escape?

100% SZYTE
NA MIARĘ

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie dla Klienta

Sam wybierasz rodzaj i standard hotelu

Bierzemy pod uwagę Twoje zainteresowania oraz preferowaną intensywność wyjazdu

Sprawdzone
miejsca

Wszystkie oferowane miejsca zostały przez nas sprawdzone

Proponujemy jedynie godne polecenia hotele

Regularnie przeprowadzamy inspekcje proponowanych hoteli

Zaufany
Partner

Lider podróży szytych na miarę w Polsce

Ponad 10 lat na rynku

24/7 wsparcie pod numerem alarmowym

Wykwalifikowani
specjaliści

Wszyscy nasi specjaliści mają bardzo szerokie doświadczenie podróżnicze

Od A do Z możesz liczyć na obsługę tego samego specjalisty

Twoja oferta tworzona jest przez specjalistę od kierunku