Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ngorongoro Sopa Lodge

Tanzania - Ngorongoro

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel położony w wyjątkowej okolicy – w najwyższym punkcie kaldery wygasłego wulkanu Ngorongoro. Hotel stawia w dużej mierze na ofertę wzbogaconą o ciekawe możliwości dla najmłodszych, dlatego zapewnia m.in. opiekę dla dzieci, specjalnie dobrane menu dziecięce czy dostęp do rozmaitych gier planszowych. Do dyspozycji wszystkich Gości pozostawiono bezprzewodowy dostęp do Internetu (w ogólnodostępnych pomieszczeniach), sklep z pamiątkami, basen, pralnię, sprzęt elektryczny w pokojach. Chętnym obsługa proponuje pokazy tradycyjnych tańców afrykańskich, które mogą jeszcze bardziej przybliżyć Wam kulturę rozległego kontynentu.

Na posiłek zapraszamy do hotelowej restauracji Lemala Hill, w której serwowane są zarówno dania kuchni lokalnej, jak i międzynarodowe. Śniadania podaje się w formie bufetu. Z okien baru można podziwiać kalderę w całej jej okazałości. Na życzenie Gości posiłek można spożyć w jadalni na świeżym powietrzu. Stoliki ustawione na podsuszonej trawie wśród typowo wulkanicznych krajobrazów robią wrażenie!Dlaczego polecamy

  • Zapierające dech w piersiach widoki na wzniesienia i dziką przyrodę z okien lodge'y
  • Lodge wybudowany w afrykańskim stylu
  • Świetnie ulokowane zaplecze gastronomiczne hotelu - z okien baru widać kalderę w całej jej okazałości


Zwiń
Galeria

Lodge o 4* standardzie leży w wyjątkowej okolicy – w najwyższym punkcie kaldery wygasłego wulkanu, którą otaczają rozległe jeziora. Pokoje urządzone w stylu afrykańskim.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować