Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Zeavola

Tajlandia – Koh Phi Phi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel położony na cypelku rajskiej wysepki Koh Phi Phi. Obiekt oferuje zakwaterowanie w jednej z czterech typów willi. Wszystkie pomieszczenia zaprojektowano tutaj, czerpiąc z designu tradycyjnych, tajskich domów.

Znakomicie zaaranżowany jest tu kompleks gastronomiczny, w którego skład wchodzi m.in. autentyczna, tajska restauracja Baxil. Restauracja Tacada zaprasza z kolei na dania kuchni włoskiej, lekkie, zdrowe przekąski oraz grillowane owoce morza. Hotel oferuje dodatkowe pakiety związane z kulinariami: rejs łodzią ku zachodowi słońca z rozmaitymi tapas i butelką wina, jednodniowy pakiet połączony z usługami spa oraz wzbogacony tajskim lunchem w formie pikniku i tradycyjną kolacją, wycieczka na pobliską wyspę z piknikiem, z winem i piwem.

Na terenie hotelu działa centrum nurkowania i sportów oraz biuro organizacji opcjonalnych wycieczek. Oprócz tego można tutaj korzystać z: pralni, wypożyczalni samochodów i łodzi i sklepu z pamiątkami. W hotelowym centrum spa terapeuci używają naturalnych, często tradycyjnie tajskich produktów. Jest tu także odkryty basen i zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe.DLACZEGO POLECAMY

  • Butikowy hotel na samej północy wyspy Phi Phi
  • Rustykalny, tradycyjnie tajski wystrój apartamentów, półotwarte przestronne łazienki, prywatne tarasy przy willach
  • Położenie na wybrzeżu wśród bujnej, egzotycznej roślinności, która stanowi naturalne odgrodzenie willi od innych hotelowych obiektów


Zwiń
Galeria

5* butikowy hotel położony na północy wyspy Phi Phi. Zakwaterowanie w willach przy cichej i spokojnej plaży.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Luksusowe wakacje w Tajlandii – Bangkok, przygoda w Kanchanaburi i niebiańskie plaże

Od 17 500 zł
Exclusive

Tajlandia - Bangkok, Kanchanaburi, Krabi, Koh Phi Phi

Luksusowe wakacje w Tajlandii? Rozpoczniecie od Bangkoku, oszałamiającego i zachwycającego, gdzie pod pełnymi przepychu, kipiącymi złotem świątyniami i pałacami rozkładają się skromne stoiska z obłędnie pachnącym ulicznym jedzeniem. Następnie czeka Was przygoda w Kanchanaburi, gdzie poczujecie klimat birmański i zobaczycie słynny most na rzece Kwai, zaś ostatnie dni luksusowych wczasów w Tajlandii spędzicie w Krabi i na Koh Phi Phi – dwóch plażach, mogących konkurować o miano najpiękniejszych na świecie.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować