Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Koh Jum Beach Villas

Tajlandia - Koh Jum

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel Koh Jum Beach Villas położony jest na nietkniętej cywilizacją Koh Jum, u wybrzeży prowincji Krabi, gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko. Na gęsto zalesionej, pełnej dzikiej przyrody wysepce, są jedynie trzy małe wioski rybackie. Do głównego lądu codziennie kursują tradycyjne łodzie. Sąsiedztwo Parku Morskiego sprzyja uprawianiu snorkelingu. Ośrodek stawia na recykling i stosuje produkty ekologiczne. Organiczne składniki posiłków serwowanych w restauracji pochodzą z hotelowego ogrodu. Całodzienne menu obejmuje dania z karty i bufetowe śniadanie. Goście mogą korzystać z basenu, a z rowerów i kajaków bezpłatnie do trzech godzin. W ofercie hotelu są lekcje gotowania, wycieczki po wyspie i masaże.

Hotel dysponuje 19 indywidualnie zaprojektowanymi willami (75 m2), usytuowanymi blisko plaży lub w zaciszu bujnej, tropikalnej roślinności. 10 willi posiada prywatne baseny. Do wyboru są bungalowy z jedną lub maksymalnie pięcioma sypialniami, z których każda jest udekorowana w stylu inspirowanym lokalną kulturą. Wszystkie mają prywatne ogrody, tarasy, część jadalną i wypoczynkową. Na wyposażeniu jest klimatyzacja, minibar, zestaw do kawy i herbaty, prywatne łazienki z prysznicem z deszczownicą na świeżym powietrzu, suszarka do włosów, bezpłatne kosmetyki.

Oficjalna strona hotelu: kohjumbeachvillas.comDlaczego polecamy

  • Wysoki standard zakwaterowania w indywidualnie zaprojektowanych willach w prywatnej atmosferze, w nieskażonym masową turystyką otoczeniu dziewiczej przyrody
  • Basen i restauracja serwująca świeże, ekologiczne posiłki
  • Liczne aktywności: wycieczki po wyspie, przejażdżki rowerowe, spływy kajakiem, snorkeling, lekcje gotowania, island hopping (dodatkowo płatne)


Minusy

  • W czasie odpływu odsłonięta, przybrzeżna rafa uniemożliwia pływanie w morzu
Zwiń
Galeria

5* hotel przy plaży na dziewiczej wyspie, oferuje zakwaterowanie w luksusowych willach otoczonych tropikalną zielenią, basen i restaurację.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować