Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Libertador

Peru - Trujillo

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy i niezwykle elegancki hotel znajduje się na głównym placu miasta Trujillo, gdzie panuje magiczna atmosfera minionych wieków kolonializmu. Tylko dziesięć minut dzieli Gości hotelu od największej atrakcji okolicy, czyli inkaskich ruin Chan Chan oraz Świątyni Słońca i Księżyca. Wszystkie oferowane tutaj apartamenty są klimatyczne, ale też nowocześnie urządzone.

W hotelu znajdują się takie udogodnienia jak bar w peruwiańskim stylu, gdzie można napić się drinka w fajnej atmosferze, a także basen ulokowany na tarasie wypoczynkowym, który umożliwia relaks w samym centrum wielkiego miasta. Do 22:30 działa hotelowa restauracja serwująca dania z międzynarodowego menu. Specjalnością szefa kuchni jest „Robalo a la plancha” – aromatyczna potrawa na bazie grzybów.

Oprócz tego w hotelu zadbano o inne możliwości relaksacji. Goście mogą korzystać z sauny oraz siłowni, gdzie znajdą nowoczesny sprzęt do ćwiczeń i bardzo przyjemne wnętrza. Warto dodać, że w obiekcie mieszczą się dwie sale konferencyjne, które mogą pomieścić ponad 250 osób.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel usytuowany w samym centrum miasta – przy zabytkowym głównym placu
  • Bliskość największych atrakcji okolicy takich jak archeologiczny kompleks inkaskich ruin
  • Doskonały serwis hotelowej restauracji oraz stylowy design apartamentów


Zwiń
Galeria

Elegancki hotel znajdujący się w centrum miasta, dający możliwość zwiedzania a zarazem odpoczynku od zgiełku miasta. Standard 5*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować