Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Kartaxa

Kolumbia - Cartagena

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel Kartaxa zlokalizowany jest w urokliwej okolicy starówki, przy spokojnej malowniczej uliczce. W pobliżu znajdują się m.in. takie atrakcje jak mury obronne miasta, Plaza de San Diego, Muzeum Złota i park Bolivar. Jego unikatowy styl architektury, wyposażenia wnętrz i wystroju oddają atmosferę bohemy lat 30-tych XX wieku, dekoracje przywołują historię ówczesnej cyganerii, artystów i pisarzy.

W tym butikowym przytulnym trzypiętrowym hotelu znajduje się 26 klimatyzowanych pokoi urządzonych w wyjątkowym stylu. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Do dyspozycji Gości jest telewizor, bezpłatne łącze Wi-Fi oraz sejf.

Na terenie pięknie ukwieconego obiektu znajduje się odkryty basen. Goście mogą także odpoczywać na tarasie i w ogrodzie. Hotelowa restauracja z jej wybitnym szefem kuchni zaprasza na dania kuchni kolumbijskiego wybrzeża. Pobyt w hotelu Kartaxa sprzyja rozkoszowaniu się pięknymi zachodami słońca i magicznymi nocami w mieście.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja na starówce, zaledwie kilka minut od największych atrakcji miasta
  • Odkryty basen i doskonała restauracja specjalizująca się w kolumbijskiej kuchni


Zwiń
Galeria

Butikowy hotel w unikatowym republikańskim stylu i klimacie bohemy. 4* standard obejmuje odkryty basen, restaurację, ogród oraz taras.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kolumbia - Kawa, Karaiby i Park Tayrona!

Od 11300 zł

Kolumbia - Bogota, Zona Cafetera, Medellin, Sierra Nevada de Santa Marta, Park Tayrona, Cartagena

Obmywana wodami Oceanu Spokojnego i Morza Karaibskiego Kolumbia stanowi niezwykłą mozaikę krajobrazów i klimatów. W tym intrygującym kraju na podróżnika czekają niezliczone atrakcje: pełne uroku kolonialne miasta, tajemnicze lasy deszczowe Amazonii, niebosiężne szczyty Sierra Nevada, aromatyczna kawa w tradycyjnej fince w Zona Cafetera, a wreszcie – ocienione palmami, białe plaże, z jedną z największych raf koralowych na świecie.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować