Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Tamu Hotel

Kambodża - Sihanoukville

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy, niesamowicie szykowny hotel położony przy szerokiej, piaszczystej plaży oferuje idylliczny pobyt wśród błękitów wód i majaczących w oddali urokliwych wzgórz. Co ciekawe, hotel znajduje się przy plaży Otres Beach, która według rankingu 25 najlepszych plaż w całej Azji zajmuje ósme miejsce. Łączy w sobie naturalne piękno otoczenie z wygodą oferowanych usług i udogodnień.

W standardowym apartamencie do dyspozycji pozostawiono prywatny basen przyjemnie odosobniony od innych zabudowań hotelowych, telewizor z płaskim ekranem, odtwarzacz DVD, minibar czy zestaw do parzenia kawy i herbaty. W obiekcie funkcjonuje wypożyczalnia samochodów.

W trakcie pobytu można zorganizować sobie piknik na wyspie, wybrać się na wypad wędkarski, dostać się kajakiem na pobliskie, dziewicze wysepki lub zdecydować się na kite-surfing. Obsługa pomoże również w organizacji przejażdżki na koniu wzdłuż plaży podczas magicznego zachodu słońca. W restauracji ulokowanej na prywatnej plaży serwuje się znakomite dania z różnych krańców świata.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie bezpośrednio przy pięknej, rozległej plaży o białym piasku, na którą widok rozciąga się z restauracji czy hotelowego basenu
  • Dobrze wyposażone, nowoczesne apartamenty z prywatnymi tarasami do wyłącznej dyspozycji mieszkańców danego pokoju
  • Wypożyczalnia kajaków oraz sprzętu do nurkowania i kite-surfingu


Zwiń
Galeria

4* hotel zlokalizowany przy jednej z najlepszych azjatyckich plaż. Dysponuje restauracją przy plaży oraz apartamentami, których wyposażenie usatysfakcjonuje hotelowych koneserów.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować