Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Central Boutique Angkor Hotel

Kambodża – Siem Reap

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel usytuowany zaledwie pięć minut spacerem od rozmaitych atrakcji miasta: kolonialnej zabudowy w stylu francuskim, nocnego rynku, lokalnych barów, knajpek i klimatycznych restauracji. W samym hotelu znajdują się też trzy lokale gastronomiczne. Ponadto na przestronnym tarasie wypoczynkowym przy basenie zamówić można wino, rozmaite drinki, potrawy khmerskie i europejskie, a także owocowe koktajle i świeżo wyciskane soki z egzotycznych owoców.

W otoczeniu bujnych drzew wypocząć można przy dużym, odkrytym basenie. Hotel oferuje usługi przewodników i organizację wycieczek oraz ofertę masaże w hotelowym gabinecie. Goście mogą również wypożyczyć rowery lub samochód w znajdującej się tutaj wypożyczalni. Hotel zapewnia także bezpłatny dostęp do WiFi. Możliwe jest ponadto zorganizowanie opieki dla dzieci lub wezwanie lekarza w razie potrzeby. W pokojach do dyspozycji Gości pozostawiono m.in. telewizor, kosz świeżych owoców lokalnych, część wypoczynkową z kanapą i stolikiem kawowym. Apartamenty są nowoczesne, przestronne i jasne.DLACZEGO POLECAMY

  • Urokliwa część wypoczynkowa hotelu otoczona zielenią, wygodnymi leżakami i parasolami przeciwsłonecznymi z dużym basenem
  • Położenie w pobliżu licznych restauracyjek i klimatycznych barów


Zwiń
Galeria

Ten 3* hotel położony jest w bliskiej odległości od największych atrakcji miasta. Po całodziennym odkrywaniu Angkoru wypoczniesz przy basenie w otoczeniu tropikalnej zieleni.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Mistyczne świątynie Angkoru i plażowanie na Morzu Andamańskim

Od 13 400 zł

Kambodża, Tajlandia - Bangkok, Siem Reap, Koh Yao Yai

Początek wycieczki do nieprawdopodobne miasto Bangkok, z późniejszym odkrywaniem mistycznych świątyń Angkoru w Kambodży. Jako wisienka na torcie rajska wyspa Koh Yao Yai na wybrzeżu andamańskim w Tajlandii.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować