Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Queen Grand Boutique

Kambodża – Phnom Penh

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy, niezwykle stylowy hotel, w którego architekturze i wystroju połączono najlepsze cechy kambodżańskiej lokalności, wpływów francuskich oraz prostej, klasycznej elegancji. Zachwyca również lokalizacja obiektu, który usytuowano nieopodal słynnego Pałacu Królewskiego i potężnej rzeki Mekong w pełnej atrakcji dzielnicy miasta. Hotel ozdobiono licznymi malowidłami naściennymi i obrazami odzwierciedlającymi kulturę Kambodży.

W hotelu nie zapomniano o koniecznych udogodnieniach, które umożliwiają pełny relaks, takich jak odkryty basen ulokowany na dachu, barze z bogatą ofertą drinków i napojów bezalkoholowych, restauracji czy WiFi dostępnym na terenie całego obiektu. Warto dodać, że można zrelaksować się również w salonie masażu czy w hotelowym jacuzzi z panoramą na miasto!

Apartamenty z wyraźnym nowoczesnym rysem o wystroju francusko-kambodżańskim gwarantują dostęp do wielu udogodnień: telewizora LCD z kanałami telewizji satelitarnej, odtwarzacza DVD, lodówki, minibaru, zestawu do parzenia kawy i herbaty, a także do prywatnego balkonu, który wyposażono w meble wypoczynkowe.DLACZEGO POLECAMY

  • Zakwaterowanie w niepowtarzalnym stylu butikowego obiektu o nowoczesnym, kolonialno-kambodżańskim wystroju
  • Bardzo dobrze wyposażone apartamenty, gdzie znaleźć można m.in. telewizor LCD, odtwarzacz DVD, lodówkę, minibar i umeblowany balkon
  • Dodatkowe atrakcje – jacuzzi, basen z barem, tarasem widokowym i przestrzenią relaksacyjną, salon masażu


Zwiń
Galeria

Stylowy 4* butikowy hotel wyróżniający się prostotą elegancji i designem łączącym kolonialne i kambodżańskie elementy wyposażenia i zdobnictwa.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować