Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Tjampuhan

Indonezja - Ubud

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel położony na zieleniącym się wzgórzu, pełen urokliwych ścieżek na terenie obiektu i oczek wodnych. Misterne płaskorzeźby na ścianach hotelowej restauracji, zdobione balustrady balkonów, inspiracja niemieckim malarzem Walteres Spiesem widoczna w tutejszej architekturze (zwłaszcza w apartamencie zamieszkiwanym niegdyś przez legendarnego artystę) należą do licznych plusów tego obiektu. Hotel otworzono już w 1928 roku, więc wieloletnie tradycje i doświadczenie gwarantują najwyższą jakość usług, zabytkowe zakwaterowanie i dbałość o balijską gościnność wśród hotelowej obsługi.

Na terenie hotelu znajdują się dwa baseny, kilka restauracji i knajpek oraz centrum spa. Goście mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Przy pokojach urządzono wygodne tarasy, umożliwiające miłe spędzenie czasu podziwiając piękny krajobraz. Hotel zlokalizowany jest nieopodal kulturowej stolicyBali - miejscowości Ubud, do której Gościom hotelu zapewnia się darmowy transfer. W sypialniach do dyspozycji Gości pozostawiono bogate wyposażenie: wygodne łóżko, ozdobne poduszki, fotele, stolik kawowy, stoliki nocne z lampkami, toaletkę z dużym lustrem, telewizor czy meble wypoczynkowe na tarasie przy pokoju.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel, którego właściciele i obsługa mają wieloletnie doświadczenie, a przy tym korzystają z bogatych tradycji, które rozwijały się w tym hotelu przez dziesięciolecia
  • Niepowtarzalny klimat balijskiej rezydencji z mistycznymi elementami charakterystycznymi dla zdobnictwa i architektury świątynnej przenoszące Gości w czasie do fascynujących lat 20. i 30.
  • Bogata oferta masaży w hotelowym spa wykonywanych w przepięknym otoczeniu – soczyście zielona, tropikalna roślinność, pachnące kwiaty, strumień szumiący w oddali i nieprzebrana dżungla


MINUSY

  • Łazienki w niektórych pokojach nadszarpnięte zębem czasu
Zwiń
Galeria

Niezwykle klimatyczny i stylowy hotel 4*, urokliwie położony na zieleniącym się wzgórzu, nieopodal kulturowej stolicy Bali – Ubud.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Mistyczne Bali i smoki z Komodo

Od 9300 zł

Indonezja - Ubud, Flores, Komodo, Sanur

Zapraszamy w niezwykłą podróż do najciekawszych miejsc Indonezji! Oprócz Bali, gdzie w harmonii bajkowych pól ryżowych, plaż, gór i wulkanów, spotkacie się z mistyczną kulturą jej mieszkańców, zabierzemy Was w niesamowite miejsce - w rejs po Parku Narodowym Komodo. W trakcie rejsu będziecie odkrywać podwodny świat Morza Flores, zobaczycie smoki z Komodo i odkryjecie bezludne wyspy i dzikie plaże!

Kultura Bali oraz rajskie Gili

Od 7500 zł

Indonezja - Ubud, wulkan Batur, Bangli, Gili

Indonezja to nieprawdopodobny kalejdoskop barw i wrażeń. Razem z nami odkryjecie jej wyjątkowość. Proponujemy poznanie prawdziwego Bali i życia jego mieszkańców. Do tego wyspa Gili - skrawek raju na morzu Balijskim.

Balijskie skarby i dziewicze plaże Lomboku

Od 8300 zł

Indonezja - Bali - Seminyak, Ubud, Sideman, Lombok

Zapraszamy na Bali, gdzie w naturalnej harmonii pól ryżowych, wyjątkowych plaż i wzniosłych gór odkryjecie starożytną kulturę Balijczyków, zabierzemy Was na Wysepki Gili oraz do kulturowej stolicy Bali, Ubudu. Odkryjcie z nami Indonezję – bezkresną mozaikę kolorów i smaków.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować