Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Tjampuhan

Indonezja - Ubud

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy Tjampuhan & Spa położony jest u zbiegu dwóch rzek, na zieleniącym się wzgórzu, 15 min spacerem od centrum Ubud i ok. 2 km od Małpiego Gaju. Misterne płaskorzeźby na ścianach hotelowej restauracji i zdobione balustrady balkonów to inspiracja niemieckim malarzem Walteresem Spiesem (zwłaszcza w apartamencie zamieszkiwanym niegdyś przez artystę). Hotel otworzono już w 1928 roku, więc wieloletnie tradycje i doświadczenie gwarantują Gościom najwyższą jakość usług, zabytkowe zakwaterowanie i dbałość o balijską gościnność. Na terenie hotelu znajdują się dwa baseny, centrum odnowy biologicznej (bogata oferta masaży wykonywanych w przepięknym otoczeniu) oraz restauracja i lounge bar. Śniadania serwowane są w formie bufetu.

Do dyspozycji Gości pozostawiono 67 pokoi, w trzech kategoriach: Superior Agung, Deluxe Raja i Walter Spies z dwoma sypialniami. Przy pokojach znajdują się wygodne tarasy z widokiem na bujną roślinność. Wszystkie wyposażono m.in. w klimatyzację, telewizor, sejf, minibar (płatny) i czajnik elektryczny. Prywatne łazienki mają wannę z prysznicem. Zarówno w pokojach, jak i pomieszczeniach wspólnych udostępniono bezpłatne Wi-Fi.

Oficjalna strona hotelu: www.tjampuhan-bali.com/DLACZEGO POLECAMY

  • Świetna lokalizacja wśród tropikalnej zieleni
  • Darmowy transfer hotelowy do centrum Ubud
  • Dwa baseny
  • Niepowtarzalny klimat balijskiej rezydencji z mistycznymi elementami charakterystycznymi dla zdobnictwa i architektury świątynnejMINUSY

  • Łazienki w niektórych pokojach nadszarpnięte zębem czasu
Zwiń
Galeria

Niezwykle klimatyczny i stylowy 4* hotel, urokliwie położony na zieleniącym się wzgórzu, niedaleko centrum Ubud. Posiada dwa baseny.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować