Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Grande Bretagne

Grecja - Ateny

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wielokrotnie nagradzany, pięciogwiazdkowy hotel Grande Bretagne oferuje zapierające dech w piersiach widoki na słynny Akropol, królewski Plac Syntagma i Parlament. Hotel znajduje się w odległości krótkiego spaceru od ekskluzywnych centrów handlowych, muzeów i dzielnicy biznesowej. XVIII-wieczny wystrój został niemalże nienaruszony. W 2004 roku hotel przeszedł gruntowny remont. GB Roof Garden zaprasza do degustacji najlepszych dań kuchni śródziemnomorskiej, a Winter Garden na popołudniową herbatę. W hotelu znajduje się jedno z najlepszych centrów odnowy biologicznej w Atenach, oferujące zabiegi z termalnymi i ziołowymi łaźniami parowymi, komorą błotną, fontanną lodową, refleksologicznym spa stóp i masażami. Zaplecze obejmuje również dobrze wyposażoną siłownię i salon fryzjerski. Od kwietnia do października Goście mają wyłączny dostęp do odkrytego basenu na siódmym piętrze.

320 pokoi podzielonych jest na kilka kategorii: klasyczne, luksusowe, suity, a także jeden apartament prezydencki i jeden apartament królewski. Pokoje charakteryzują się wystawnymi tkaninami, oryginalnymi dziełami sztuki czy antykami. Każdy pokój i apartament wyposażony jest w marmurowe łazienki, łóżko Luxury Collection, okna sięgające od podłogi do sufitu, telewizory z płaskim ekranem i dostęp do szybkiego Wi-Fi. Spersonalizowana całodobowa usługa lokaja i przyspieszone zameldowanie oferowane są we wszystkich 56 apartamentach, a także w pokojach na szóstym i siódmym piętrze.

Strona hotelu: www.grandluxuryhotels.com/hotel/hotel-grande-bretagneDlaczego polecamy

  • Luksusowy, pałacowy wystrój hotelu
  • Jedno z najlepszych i największych centrów odnowy biologicznej w Atenach
  • Wspaniałe widoki na Akropol, Plac Syntagma i Parlament


Zwiń
Galeria

5*, historyczny hotel Grande Bretagne, położony w samym sercu Aten, założony w 1874 roku, goszczący największe osobistości świata, jest najbardziej luksusową propozycją pobytu w mieście.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować