Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Stunning Vistas Beach Resort

Filipiny – El Nido

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel znajduje się w pobliżu urokliwej zatoki Bacuit. Na terenie obiektu znajdują się liczne udogodnienia i zakątki, w których można relaksować się z dala od zgiełku cywilizacji i szarej codzienności. W trosce o interesujący pobyt aktywnych Gości gwarantuje szereg atrakcji. Można tutaj wypożyczyć deski do paddleboardingu, sprzęt do wędkowania, snorkelingu i nurkowania, a także kajaki czy rowery. Ponadto hotel oferuje możliwość wzięcia lekcji nurkowania z wykwalifikowanym dive masterem.

Znajduje się tu także punkt masażu, w którym można zrelaksować się na całego oraz jedyny w mieście kort tenisowy. W klimatyzowanych pokojach do dyspozycji Gości pozostawiono wentylator, prywatny balkon lub taras z widokiem na morze, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i z odtwarzaczem DVD, lodówkę. W hotelowej restauracji serwują różnorodność potraw m.in. kuchni meksykańskiej, włoskiej i oczywiście azjatyckiej. Istnieje też możliwość zamówienia posiłków wegetariańskich. Znakomite są tutaj świeżutkie owoce morza przyrządzane na rozmaite sposoby.



DLACZEGO POLECAMY

  • Ulokowanie przy dziewiczej plaży wśród rozłożystych palm z wynurzającymi się z turkusowej wody w oddali skałami
  • Liczne aktywności organizowane przez hotel m.in. rejsy typu island hopping


Zwiń
Galeria

3* hotel usytuowany przy samej plaży, z przemiłą obsługą i niezapomnianymi widokami. Idealny dla ludzi szukających ciszy i spokoju.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować