Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Windsor Atlantica

Brazylia - Rio de Janerio

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel należący do znanej i ekskluzywnej sieci Windsor, położony niemalże przy samej plaży Copacabana. Z hotelu roztaczają się piękne widoki na ocean i miasto. Hotel oddalony jest zaledwie dwie przecznice od rozrywkowej dzielnicy z barami, sklepami i restauracjami. Centralne położenie sprawia, że w okolicy znajduje się wiele atrakcji w spacerowej odległości. Hotel składa się z 540 gustownie urządzonych pokoi o różnym standardzie. Wszystkie są ekskluzywne i przytulne, wyposażone w drewniane meble, telewizor, minibar i klimatyzację. Pokoje posiadają widok na ocean lub na miasto.

Goście mogą zrelaksować się przy basenie na dachu hotelu lub na tarasie z leżakami usytuowanymi zaraz obok z piękną panoramą na miasto i ocean. Hotel oferuje również 600 m2 ekskluzywnego centrum spa, w którym skorzystać można z szerokiego wyboru zabiegów odnowy biologicznej, pokoju relaksacyjnego, masaży i specjalistycznych kąpieli. Oferowane są również zajęcia z jogi i centrum fitness. Obiekt dysponuje dwiema restauracjami.Dlaczego polecamy

  • Położenie przy słynnej plaży Copacabana
  • Szeroki wybór zabiegów w centrum Spa
  • Serwis hotelowy na najwyższym poziomie
  • Basen z widokiem na morze i plażę


Zwiń
Galeria

39-piętrowy, luksusowy 5* hotel, górujący nad plażą Copacabana jest połączeniem stylu i nowoczesności.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Argentyna & Brazylia Exclusive

Od 18200 zł
Exclusive

Argentyna, Brazylia - Buenos Aires, Ushuaia, El Calafate, Iguazu, Rio de Janerio

„Paryż Południa”, czyli Buenos Aires – miasto namiętności, wina i tanga. Potem Patagonia legendarna kraina jezior na czele z najodleglejszym zakątkiem świata. Zmrożone powietrze jednego z największych lodowców na Ziemi i gorąca samba na Copacabanie. To tylko część atrakcji podczas wyprawy do Ameryki Południowej!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować