Wyprawa na tajemniczą Sokotrę!

02.09.2021

Jeśli podobnie jak my marzycie o odkrywaniu zupełnie nowych, fascynujących miejsc, zapraszamy na całkowicie unikatową wyprawę! Przed Wami Sokotra – wyspa jak z innego wymiaru, nazywana najbardziej kosmicznym miejscem na ziemi, która oderwała się od kontynentu miliony lat temu, dzięki czemu występują tu gatunki roślin nieobecne nigdzie indziej na świecie. Niesamowite krajobrazy, drzewa liczące nawet 20 milionów lat – gigantyczne smocze drzewa, pękate róże pustyni, przedziwne drzewa ogórkowe – będziecie przecierać oczy ze zdumienia zastanawiając się, czy wzrok Was nie myli! Poczujecie się tu zresztą jak prawdziwi odkrywcy: jeszcze do niedawna Sokotra była całkowicie zamknięta dla ruchu turystycznego, a obecnie odwiedza ją zaledwie nieco ponad tysiąc osób rocznie.

Podczas wycieczki z prywatnym przewodnikiem, kierowcą i kucharzem zwiedzicie najpiękniejsze zakątki wyspy: zajrzycie do parków narodowych, popływacie po wspaniałych lagunach, odkryjecie potężne wydmy i głębokie jaskinie, posnorkelujecie na rafie koralowej… Nocować będziecie w namiotach w obozowiskach położonych w najbardziej malowniczych miejscach Sokotry, na wyciągnięcie ręki mając całą jej oszałamiającą przyrodę.

Czy już pakujecie walizki? Zapraszamy na wyjazd w terminie 19.03.2022–29.03.2022 roku, w cenie 13.900 zł + 500 USD/os., a jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, Marcin chętnie udzieli Wam wszystkich informacji (tel. 883 180 001). Cena i zapisy do końca grudnia!

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować