Aktualizacja Covid19

02.04.2020

Drodzy Państwo,

Tak jak wszyscy,  z niepokojem obserwujemy jak dramatycznie zmienia się świat w epoce COVID19. W tych niepewnych czasach dobro i bezpieczeństwo naszych Klientów pozostaje dla nas niezmiennym priorytetem. Jesteśmy do stałej dyspozycji naszych Klientów w pełnym wymiarze godzin. Część z naszego zespołu pracuje z biura, a część z domu.

Z dobrych wieści: udało się nam ściągnąć do kraju wszystkich Podróżników z każdego, nawet najbardziej odległego zakątka na Ziemi. Obecnie pracujemy głównie nad przebukowaniem wyjazdów z terminów, na które odwołano loty na późniejsze. Jeśli Wasze loty nie zostały odwołane, ale nie czujecie się komfortowo, aby wyjeżdżać w najbliższym czasie, proszę skontaktować się z Waszym sprzedawcą w celu  ustalenia, czy możliwe jest przeniesienie terminu wyjazdu na druga połowę roku 2020 lub nawet na rok 2021.

Pomimo obecnie postępującej sytuacji z wirusem, dalej pozostajemy pasjonatami podróży i  optymistycznie patrzymy w przyszłość. Świat i nasze funkcjonowanie w nim na pewno się zmieni, ale kiedy to wszystko minie, poznawanie nieznanych zakątków świata nabierze dodatkowego uroku, a wręcz znaczenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Planet Escape

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować