Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Wycieczka Tajlandia/Kambodża

11.02.2018 / Marek / Małgorzata

Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem organizacji naszej wycieczki do Tajlandii I Kambodży przez biuro Planet Escape. Wycieczka szyta na miarę - Bangkok, Siem Reap i boskie Rajskie Wyspy w Tajlandii. Dlaczego takie wrażenie? Ponieważ 4x byliśmy uczestnikami wycieczek z LOGOS Tour i Rainbow. Mając skale odniesienia - PLANET ESCAPE wyprzedza inne komercjalne biura o lata świetlne. Nasza wyprawa to 6 osób ciekawych świata, byliśmy w rożnych zakątkach globu, spragnieni nowych doznań i również odrobiny luksusu. Z polecenia skorzystaliśmy po raz pierwszy z oferty biura PLANET ESCAPE - dlaczego? Ponieważ pierwsze pytania przedstawicielki PLANET dotyczyły, czego oczekujemy i czego się spodziewamy . Po kilku rozmowach dostaliśmy propozycje spędzenia wspaniałych 2 tygodni w Tajlandii i Kambodży. Wszystkie nasze uwagi /poprawki zostały zaakceptowane i tak po kliku dniach dostaliśmy końcową ofertę naszej wyprawy.

Jakie sa zalety ofert PLANET ESCAPE?
1. Rewelacyjny stosunek ceny do standardu wyprawy. Próbowaliśmy samemu zorganizować pobyt na podobnych warunkach - koszty były o 50-60%wyższe.
2. 8 lotow , w tym 4 przeloty AirAsia - godziny lotow idealnie dobrane, bez tkwienia godzinami na lotniskach.
3. Na każdym lotnisku - prywatny bus do wyłącznej dyspozycji (nie ma podróżowania po 300-400 km w autobusach jak w innych biurach podroży i zawijania do perfumerii, sklepów z papirusem lub biżuteria. ). W Bangkoku i Siem Reap - lokalni przewodnicy - znakomicie, profesjonalni, elastyczni, w trakcie zwiedzania sami ustalaliśmy program - parę razy był on zmodyfikowany, bez żadnych zastrzeżeń z ich strony. Mikrobusy bezpieczne, z wysokim standardem, owoce, woda itp. Poza tym - cały czas dla siebie, bez pospiechu, mile włóczenie po zakamarkach tajemniczej Tajlandii i Kambodży, bez turystów , bez kilkunastopiętrowych hoteli .
4. Fantastycznie dobrane miejsca noclegowe - to nie sa hotele sieciowe , lecz starannie wybrane butikowe suity, domki na palach z jacuzzi , 10 m od morza - standard bardzo wysoki. Dla przykładu cena za nocleg wg Booking com na Koh Kardan - 18.000 batow za dobę- cena nie do zapłacenia przy samodzielnej organizacji wyprawy.
5. Ani razu nie musielismy pokazywac dokumentow rezerwacji ano voucherow - wszystko zagaralo w 100 % od A do Z. Zadziwila nas punktualnosc zakontraktowanych przewoznikow i i obsluga wszystkich hoteli/suit. Wlasciciele biura nadal poszukuja rajskich miejsc do zobaczenia w Tajlandii , Mielismy z nimi kontakt w czasie naszych wakacji - po 2 tygodniach i ochlonieciu po powrocie jestesmy zdecydowani korzystac tylko z podrozy szytych na miare przez Panstwa .
Zapomnijcie o LOGOS, LOGOS Sliwka, Rainbow itp. Nie ma porównania - to są 2 rożne światy.
Aha - to nie jest w zadnym aspekcie opinia sponsorowana - pojedzcie raz i sami zobaczycie jak można zwiedzać świat. Wiele razy sam organizowałem wyprawy , ale za taka cene i taki standard nie jestem w stanie tego zrobic. Marek i Malgorzata l. 59-60

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować