Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Tajlandia Kambodża 13-24.02. 2017

08.05.2017 / Kasia Bółkowska

Planet Escape poleciła nam znajoma.
Po pierwszej rozmowie z Panią Natalią Święchowicz, kiedy jeszcze nie wiedziałam gdzie chcemy jechać, wiedziałam, że pojedziemy właśnie z nimi:).
Azja nie była w obszarze naszych zainteresowań po prostu jej nie znałam.

W rozmowach z Panią Natalią używałam tylko ogólników typu: hotel w mieście w spokojnym ale niezbyt oddalonym od centrum miejscu, chcemy trochę poleżeć na plaży ale żeby wyspa nie była nudna i zatłoczona. No nie ułatwiałam zadania:).

Pani Natalia zoorganizowała nam wszystko po prostu rewelacyjnie.
Na początku przed wyjazdem dostaliśmy piękny Escape Box. Było tam wszystko czego potrzebowaliśmy podczas podróży: vouchery, mini przewodnik po miejscach które odwiedzimy ( naprawdę świetna rzecz!). Plecaczki które bardzo się przydały.

Podróż tam i z powrotem,transfery z i na lotniska ( gdzie czekali na nas kierowcy), hotele, przewodnicy zorganizowane było rewelacyjnie. Wspomnę tylko o posiłkach w samolotach kiedy musieliśmy bardzo szybko się przesiadać i nie mieliśmy czasu na zjedzenie czegoś na lotnisku, mieliśmy specjalnie dla nas wykupiony obiad na pokładzie. Albo hotel przed wylotem do Polski tak abyśmy mogli się odświeżyć i trochę odpocząć. Małe rzeczy ale bardzo istotne bo dzięki temu podróż nie była uciążliwa. W ogóle cały czas czuliśmy się jak dzieci:):pod stałą opieką i troską, plan podróży spełniał nasze marzenia i oczekiwania no i jeszcze te prezenty od Planet Escape które czekały na nas po drodze no po prostu raj:))).

Dziękujemy tym osobom a przede wszystkim Pani Natalii Święchowicz które tak ciężko pracowały przy naszych wakacjach. Dzięki Wam przeżyliśmy cudowne, wzruszające a czasami szalone chwile po których zostały wspaniałe wspomienia. Specjalnie nie piszę, że to była podróż życia bo myślę, że ta ciągle jest przed nami. Do usłyszenia niedługo przy planowaniu następnej wyprawy:)

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować