Dodaj własną opinię

  • Accepted file types: jpg, png, jpeg, jpg, jpeg, png.
Dodaj opinię

Niezapomniany Wietnam z rajską wyspą Phu Quoc

27.01.2018 / Łukasz

Z całą pewnością polecamy Planet Escape, które w sposób bardzo profesjonalny i komfortowy dla nas pod każdym względem, przygotowało i nadzorowało naszą wyprawę po niesamowitym Wietnamie. Doskonały kontakt już od samego początku z P. Natalią umożliwił nam dopasowanie idealnie programu do naszych wymagań i sugestii. Na miejscu przez cały pobyt wszystko zgodnie z programem, punktualnie i komfortowo. Hanoi- opieka już na lotnisku przy odprawie, idealny hotel - Essence d'Orient - świetna lokalizacja w słynnej Old Quarter , niesamowita obsługa, wyjątkowa kuchnia. Urocza kolacja u Wietnamskiej rodziny- mega pozytywne wrażenia smakowe w rodzinnej atmosferze. Samo miasto swoim kolorytem zachwycające! Rejs po zatoce Ha Long- magia zatopionych skalistych wysepek-to trzeba zobaczyć i odczuć!
Sam rejs ekskluzywny z profesjonalną obsługą, wyśmienitą lokalną kuchnią i atrakcjami. Hoi An- obowiązkowy punkt na szlaku! Jedyny w swoim rodzaju klimat wiekowego miasteczka skąpanego w tysiącach kolorowych lampionów . Sam hotel położony w spokojnym miejscu z ogrodem. Warto wybrać się rowerami przez pola ryżowe na pobliską plażę.

Rajska wyspa Phu Quoc gdzie zawsze świeci słońce, ciepła, krystaliczna woda i przyjemne powietrze! Wybrane przez nas miejsce do odpoczynku- Gold Sand Beach Bungalow zachwycił nas atmosferą intymności i cudownego podejścia właścicieli, spełniających wszystkie życzenia gości. Tylko kilka domków bezpośrednio na pięknej plaży z poczuciem prywatności i spokoju. Niezapomniane kilometrowe spacery wzdłuż wybrzeża, wycieczki rowerowe przez dżunglę i wyprawy kajakiem na dziewicze plaże!
Wakacje więcej niż udane! Jeszcze raz podziękowania dla organizatorów za pełen profesjonalizm , niespodziankę i wszystkie przydatne gadżety z escape-box'a.

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować