Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Malezja – Azja w pigułce

09.08.2019 / Karolina / Sebastian

Malezja była naszą pierwszą tak daleką podróżą. Z wakacji jesteśmy bardzo zadowoleni, nie spodziewaliśmy się że Malezja jak i cała organizacja wycieczki przez biuro Planet Escape zrobi na nas aż tak ogromne wrażenie. Udało nam się zrobić wiele niesamowitych zdjęć dzięki czemu zawsze będziemy wspominać te pierwsze - ale za pewne nie ostatnie wakacje z Planet Escape :).

W pierwszej kolejności zwiedziliśmy stolicę Malezji - Kuala Lumpur. Niesamowita panorama miasta z wieży Menara, bliźniacze wieże Petronas, nocne życie w chińskiej dzielnicy, Batu Caves oraz przepyszne jedzenie urzekły nas najbardziej.

Kolejnym przystankiem było Cameron Highlands, miejsce tak niezwykłe że nie da się opisać tego słowami. Malownicze miasteczko Tanah Rata Town, ogromne plantacje herbaty, unikatowy las mchowy a także przesympatyczna Jaycee z apartamentu Do Chic Inn w którym mieliśmy okazję nocować ( przepyszne lokalne jedzenie przygotowane osobiście przez Jaycee i rodzinna atmosfera) to coś o czym zawsze będziemy pamiętać.

Po intensywnym zwiedzaniu ostatnie 6 dni naszej podróży spędziliśmy na rajskich wyspach Perhentian. Ciepłe i błękitne morze, kolorowe rafy, dużo słońca a także wszechobecna cisza to coś czego potrzebowaliśmy aby całkowicie wypocząć. Przepiękne miejsce w którym można zarówno całkowicie się zrelaksować poprzez leniuchowanie na plaży jak i spędzić czas nieco aktywniej uprawiając snorkeling lub nurkowanie.

Dziękujemy serdecznie za tak wspaniałą organizację wycieczki przez całe biuro, w szczególności duże podziękowania dla Pana Szymona który przygotował dla nas wspaniałe wakacje oraz zawsze odpowiadał na mnóstwo naszych pytań. Dzięki całej ekipie pomimo tak wielu tysięcy kilometrów od domu mogliśmy być spokojni i poświęcić każdą minutę na poznanie innej kultury. Z całą pewnością niedługo znowu odwiedzimy Planet Escape (kierunek kolejnej podróży został już przez nas wybrany :-))

Serdecznie pozdrawiamy i polecamy każdemu! :-)

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować