Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Jesteście po prostu wspaniali, jeśli chodzi o organizację podróży!

23.12.2015 / Urszula / Jola / Janusz / Andrzej

Kochani,
W tym roku już po raz drugi byliśmy z Waszym biurem podróży w Birmie. W zeszłym roku była to Sri Lanka i Malediwy. Jesteście po prostu wspaniali, jeśli chodzi o organizację podróży. W sumie 9 lotów samolotem, kilka hoteli i i kilku przewodników, rejs po jeziorze Inle, a wszystko dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”. Po wyjściu z lotniska zawsze czekał ktoś, aby nas odebrać i zawieść do hotelu. Wyjeżdżając na wakacje i nie musieć o nic się martwić to prawdziwy wypoczynek, zwłaszcza gdy główną jego częścią jest zwiedzanie. Cała Wasza ekipa jest bardzo zaangażowana, przemiła, pomocna i czuć w tym co robicie dużo pasji i zadowolenia z Waszej strony.
Przed wyjazdem wiele razy dzwoniłam i do Marcina i do Piotra i zawsze otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź przekazaną z wielką życzliwością z Ich strony.
Za to wszystko bardzo serdecznie Wam dziękujemy i jeśli przyjdzie czas na kolejną wyprawę to na pewno z Planet Escape. A przy okazji wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i Dosiego Roku dla Was wszystkich.

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować