Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Boże Narodzenie i Nowy Rok na Gwatemalsko-Belizyjska nutę!

08.01.2020 / Kasia / Ola (Polaquitas locas :)

Własnie wróciłyśmy z niesamowitych wakacji w wymarzonej Ameryce Centralnej. Dużo by pisać, ale nie ma tyle miejsca. Zatem w skrócie: Natalia z Planet Escape w kilka dni (na DOSŁOWNIE ostatnia chwile) zorganizowała nam wspaniały 3-tygodniowy wyjazd do Gwatemali i Belize szyty na miarę i dokładnie dostosowany do naszych preferencji i sposobu spędzania wolnego czasu. Otrzymałyśmy idealny mix:
- wypoczynku aktywnego (trekkingi 2-dniowy na szczyt wulkanu Acatenango i 3-dniowy Xela-Lake Atitlan),
- miejsko-edukacyjnego (zwiedzanie kluczowych miast Antigua, Chichicastenango, Xela oraz poznawanie tradycji i kultury Majów),
- oraz zasłużonego plażowania na koniec (2 wyspy w Belize: Caye Caulker i San Pedro).

Nie dość ze Natalia zdjęła z nas ciężar całej administracji (noclegi. transporty itp) to jeszcze dostałyśmy listę opcjonalnych aktywności/miejsc do zwiedzania/robienia oraz polecanych restauracji w każdym miejscu gdzie byłyśmy. A wszystko to przygotowane w bardzo krótkim czasie, z super nastawieniem na stworzenie idealnych wakacji wedle oczekiwań.
BARDZO serdecznie polecamy Natalie - super pasjonatka, zna się na rzeczy, świetna komunikacja, oraz stały kontakt i wsparcie w czasie trwania podroży (pomimo świątecznego okresu), super szybka reakcja w sytuacji jakichkolwiek pytań/wątpliwości.
Dziękujemy bardzo i na pewno się jeszcze zgłosimy z kolejnymi planami wakacyjnymi!

Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować