Travel Consultant (Admin Support)

Oferujemy pracę w wiodącym Tour Operatorze w Polsce, specjalizującym się w egzotycznych podróżach szytych na miarę. Atrakcyjne wynagrodzenie, dużo wyzwań i niesamowicie ciekawa praca. Dołącz do zespołu pasjonatów podróży.

Zakres zadań:

  • działania administracyjne (wykupywanie ubezpieczenia, zajmowanie się umowami)
  • praca w rodzaju asystenta sprzedawcy (pomoc w obsłudze Klienta poprzez tworzenie oferty, wykupywanie przelotów, kontakt z kontrahentami z całego świata i uzgadnianie planu podróży)
  • obsługa posprzedażowa Klientów (pisanie indywidualnych przewodników pod danego Klienta, tworzenie mapek, pisanie tekstów o danych państwach, tłumaczenia angielsko-polskie)
  • opracowywanie tekstów / opisów na podstawie informacji z przewodników i internetu – opisywanie hoteli, miejsc, państw
Wymagania
  • bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności
  • bardzo dobrej znajomość angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office
  • zainteresowania podróżami
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • indywidualny program wdrożenia do pracy
  • możliwość udziału w zagranicznych targach branżowych
  • prywatną opiekę medyczną

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Planet Escape z siedzibą w Krakowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.  Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”