Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Marguerite Junk

Wietnam – Ha Long

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niepowtarzalny hotel-statek rejsowy pływający po cudownej Zatoe Ha Long, czyli miejscu, które za jego niezwykłe piękno wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na najwyższej części pokładu zaaranżowano przestrzeń wypoczynkową z leżakami i parasolami przeciwsłonecznymi, gdzie można opalać się i popijać orzeźwiające drinki z hotelowego baru.

Sypialnie to przestronne kajuty - są klimatyzowane i posiadają wygodne łóżko. Ponadto oferują widok z dużych okien na zatokę, oczywiście dysponują też prywatną łazienką. Obsługa hotelu organizuje dla Gości dodatkowe atrakcje m.in. łowienie ryb czy wycieczki na lokalny pływający targ.Dlaczego polecamy

  • Wyjątkowość zakwaterowania na statku, który pływa po pięknej Zatoce Ha Long
  • Wygodne zakwaterowanie w sypialniach z prywatnymi łazienkami i widokiem na zatokę
  • Bardzo dobre wyżywienie na statku


Zwiń
Galeria

Pływający hotel z wygodnymi kajutami w standardzie 3*. Każda posiada indywidualną łazienkę i wygodne, duże łóżko. Na pokładzie fotele do podziwiania zmieniającego się krajobrazu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wybrzeże Wietnamu i wyspa Phu Quoc

Od 7500 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Sajgon, Phu Quoc

Podróż przez najbardziej charakterystyczne miejsca Wietnamu - artystyczne Hanoi, majestatyczne formacje Zatoki Ha Long, urocze uliczki Hoi Anu, ukryte dopływy Delty Mekongu oraz przepełnione życiem rynki Sajgonu. Na koniec rajska idylla na wyspie Phu Quoc.

Wietnam i tarasy ryżowe Sapa

Od 7600 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Sapa, Hoi An, Sajgon

Odkryjcie z nami cały Wietnam: od Hanoi i Zatoki Ha Long, przez tarasy ryżowe i wioski mniejszości etnicznych w Sapie, uroczy kolonialny Hoi An aż do Delty Mekongu i szalonego Sajgonu.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować