Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Langchia Village

Wietnam – Phu Quoc

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel położony w zieleniącej się okolicy górzystego regionu Wietnamu oferuje pobyt w urokliwych okolicznościach przyrody i dobrym standardzie zakwaterowania. Do dyspozycji Gości duży odkryty basen otoczony przez wysokie rozłożyste palmy i przestrzeń wypoczynkową. Pokoje są proste, jasne i przestronne, urządzone nowocześnie, ale z tropikalnym, nieco rustykalnym akcentem. W standardowym pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem oraz minibar. W łazience do dyspozycji Gości pozostawiono szlafrok, kapcie i bezpłatny zestaw kosmetyków.

Wśród udogodnień znajduje się także darmowe WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Z mile odosobnionej okolicy hotelu można dotrzeć do urokliwej plaży w zaledwie trzy minuty. Nieopodal funkcjonuje też ciekawa atrakcja, jaką jest farma pereł. W hotelowej restauracji można skosztować dań kuchni azjatyckiej i zachodniej.DLACZEGO POLECAMY

  • Odosobnione położenie w spokojnej, cichej okolicy pełnej egzotycznej roślinności, a jednocześnie w pobliżu rajskich plaż
  • Ładnie zagospodarowana przestrzeń wypoczynkowa dla Gości w ogrodzie tropikalnym i przy odkrytym basenie


Minusy

  • Położenie 3 minuty od plaży, do której aby dojść trzeba przejść przez ulicę
Zwiń
Galeria

Kameralny hotel w standardzie 3* położony w zaciszu tropikalnego ogrodu. Do dyspozycji gości duży basen i bungalowy z małymi tarasami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wybrzeże Wietnamu i wyspa Phu Quoc

Od 7500 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Sajgon, Phu Quoc

Podróż przez najbardziej charakterystyczne miejsca Wietnamu - artystyczne Hanoi, majestatyczne formacje Zatoki Ha Long, urocze uliczki Hoi Anu, ukryte dopływy Delty Mekongu oraz przepełnione życiem rynki Sajgonu. Na koniec rajska idylla na wyspie Phu Quoc.

Wietnam i tarasy ryżowe Sapa

Od 7600 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Sapa, Hoi An, Sajgon

Odkryjcie z nami cały Wietnam: od Hanoi i Zatoki Ha Long, przez tarasy ryżowe i wioski mniejszości etnicznych w Sapie, uroczy kolonialny Hoi An aż do Delty Mekongu i szalonego Sajgonu.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować