Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Betel Garden Homestay

Wietnam – Hoi An

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Rodzinny pensjonat położony w bujnym, zieleniącym się ogrodzie nieopodal centrum miasta Hoi An. Ten butikowy hotel składa się z zaledwie dziesięciu willi i pokojów, w których wystroju i architekturze zainspirowano się tradycjami Wietnamu. W tym miejscu doświadczycie kameralności, maksimum prywatności, ciszy i spokoju. Mimo że hotel znajduje się w dość znacznym oddaleniu od plaży, oferuje za darmo możliwość wypożyczenia rowerów, dzięki którym na piękne wybrzeże można dotrzeć w nieco ponad kwadrans. Hotel gwarantuje autentyczne przeżycie lokalności w najlepszym wydaniu dalekim od masowej turystyki.

Przestronne pokoje oferują widok na piękny ogród tropikalny oraz prywatny balkon. Urządzone w tradycyjnym stylu wietnamskiej wsi. W hotelu znajduje się odkryty basen i dobrze zagospodarowana przestrzeń wypoczynkowa dla wszystkich Gości. Wietnamskie specjały można zamówić w hotelowej restauracji urokliwie położonej na terenie obiektu.Dlaczego polecamy

  • Autentyczne doświadczenie zakwaterowania w klimatycznym, rodzinnym pensjonacie który gwarantuje kameralność i spokój
  • Mile odosobniona lokalizacja wśród bujnych ogród tropikalnych, jednocześnie kilka minut spacerem od centrum Hoi An
  • Do dyspozycji gości basen
  • Możliwość darmowego wypożyczenia rowerów


Zwiń
Galeria

Kameralne, 3* zakwaterowanie w Hoi An. Hotel to rodzinny pensjonat położony w bujnym ogrodzie. Do dyspozycji gości basen, cisza oraz rodzinna atmosfera. Idealny na dłuższe pobyty.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wybrzeże Wietnamu i wyspa Phu Quoc

Od 7500 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Hoi An, Sajgon, Phu Quoc

Podróż przez najbardziej charakterystyczne miejsca Wietnamu - artystyczne Hanoi, majestatyczne formacje Zatoki Ha Long, urocze uliczki Hoi Anu, ukryte dopływy Delty Mekongu oraz przepełnione życiem rynki Sajgonu. Na koniec rajska idylla na wyspie Phu Quoc.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować