Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Soontreeya

Tajlandia – Koh Lanta

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel składający się z zaledwie szesnastu bungalowów, położony na końcu plaży Long Beach. Każdy z pokojów dysponuje zadaszonym tarasem z widokiem na tropikalny ogród. W sypialni znajdują się: telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, lodówka, łazienka z prysznicem z ciepłą wodą. Obsługa każdego dnia dostarcza zapas butelkowanej wody mineralnej. Na terenie hotelu znajduje się duży basen, przestrzeń wypoczynkowa z leżakami, restauracja i bar. W pomieszczeniach wspólnych dla wszystkich Gości jest bezprzewodowy Internet.

Hotel mieści się w wiosce Phra Ae, dzięki czemu Goście mają na wyciągnięcie ręki klimatyczne knajpki, bary oraz inne atrakcje. W hotelu można zorganizować opcjonalną wycieczkę, wypożyczyć sprzęt do sportów wodnych, rower lub samochód, a także zorganizować kurs gotowania zgodnie z zasadami kuchni tajskiej. Oprócz tego możecie zdecydować się na rejs tradycyjną długą łodzią, safari na słoniach oraz wypad kajakarski.DLACZEGO POLECAMY

  • Butikowy hotel o świetnej atmosferze
  • Zachodnie standardy w dobrej cenie
  • Bogata oferta dodatkowych aktywności i wycieczek organizowanych przez hotel
  • Kameralność zakwaterowania, brak tłoku, hałasów, oaza na krańcu tajskiej plaży na wyspie Koh Lanta


Zwiń
Galeria

Butikowy hotel 3* składający się z szesnastu bungalowów. Położony przy jednej z głównych plaż, do dyspozycji gości basen.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wakacje w Tajlandii - Bangkok i dwie wyspy

Od 6900 zł

Tajlandia - Bangkok, Koh Lanta, Koh Ngai

Tajlandii nie sposób nie pokochać. Jest ona dla większości kwintesencją egzotyki: tropikalne piękno, błękit wody, biel piachu, zieleń palm kokosowych pochylających się nad krystalicznie czystym morzem. Przed Wami podróż - Bangkok i dwie rajskie wyspy.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować