Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Seven Turtles

Sri Lanka - Tangalle

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Seven Turtles położony jest przy piaszczystej plaży, 10 km od centrum Tangalle. W całym obiekcie znajduje się zaledwie 9 apartamentów, dzięki czemu panuje tu kameralna, rodzinna atmosfera. Goście wybierać mogą między kilkoma rodzajami pokojów w dwupiętrowych willach lub zdecydować się na wolnostojący bungalow z prywatnym tarasem. Z okien roztaczają się widoki na pobliski ocean lub na wypielęgnowany ogród, zaś każdy prosto i funkcjonalnie urządzony pokój zaopatrzony został w klimatyzację, spory (17 m2) balkon z leżakami, minibar (płatny), zestaw do parzenia kawy i herbaty, wentylator. W prywatnych łazienkach znajduje się prysznic oraz bezpłatny zestaw kosmetyków. Na terenie obiektu dostępne jest darmowe Wi-Fi.

Urozmaicony bufet śniadaniowy serwowany jest w hotelowej restauracji z widokiem na ocean, zaś obiad lub kolację wybrać można z bogatej karty dań. Goście wypocząć mogą nad otoczonym leżakami basenem lub na plaży, skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni rowerów i (płatnej) skuterów lub zamówić sobie wyprawę na połów ryb lub na najbliższą (odległą o 15 km) plażę z dobrymi warunkami do surfingu.

Oficjalna strona hotelu: www.7turtlesresort.comDlaczego polecamy

  • Lokalizacja przy spokojnej, zacisznej plaży
  • Do dyspozycji Gości pozostaje basen oraz bezpłatna wypożyczalnia rowerów
  • Kameralny charakter małego, zaledwie 9-pokojowego hotelu


Minusy

  • Hotel zlokalizowany w odludnym miejscu. W pobliżu znajdują się inne hoteliki
Zwiń
Galeria

3* butikowy hotel położony przy spokojnej plaży oferuje Gościom zakwaterowanie w klimatycznych bungalowach i wypoczynek nad brzegiem morza lub przy basenie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować