Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ranweli Holiday Village

Sri Lanka – Waikkal

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Tropikalny hotel otoczony wysokimi palmami, z idylliczną plażą z jednej strony oraz urokliwą rzeką z drugiej. Niegdyś znajdowała się tutaj plantacja palm kokosowych, obecnie w miejscową florę wkomponowano klimatyczne bungalowy oraz inne obiekty zaprojektowane zgodnie z tradycjami architektonicznymi Sri Lanki. Poszczególne części łączą urokliwe ścieżki wiodące przez zadbany ogród tropikalny .

Hotel dysponuje restauracją i barem. W obiekcie można ponadto pograć w squasha, w darta, bilard i tenis stołowy, a na plaży w siatkówkę plażową. Oprócz tego możecie wybrać się na kajaki czy wypad wędkarski. W okolicach hotelu możliwy jest szereg rozmaitych aktywności m.in. obserwacja egzotycznych ptaków, trekkingi, wycieczki rowerowe, rejsy wzdłuż rzeki, wycieczki krajoznawcze połączone z obserwacją motyli oraz wyprawy archeologiczne.

W centrum ajurwedy można oddać się w doświadczone ręce masażystów i terapeutów znających tajniki starożytnego systemu medycyny. Dodatkowo istnieje tutaj możliwość wzięcia udziału w sesji jogi. Apartamenty są dobrze wyposażone, przestronne i urządzone w nowoczesnym stylu lankijskim. Z bungalowów roztacza się widok na morze lub rzekę.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie przy pięknej plaży oraz rzece
  • Przestronne apartamenty w nowoczesnym stylu lankijskim
  • Wiele opcji aktywnego wypoczynku – sporty wodne, rejsy wzdłuż rzeki, wycieczki rowerowe, itp.
  • Dobrej jakości centrum spa z zabiegami ajurwedyjskimi


Zwiń
Galeria

Urokliwy hotel położony na wschodnim wybrzeżu przy plaży Waikkal - otoczony wysokimi palmami, z idylliczną plażą z jednej strony oraz rzeką z drugiej. Do dyspozycji gości przestronne apartamenty i basen. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować