Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ranweli Holiday Village

Sri Lanka – Waikkal

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Tropikalny hotel otoczony wysokimi palmami, z idylliczną plażą z jednej strony oraz urokliwą rzeką z drugiej. Niegdyś znajdowała się tutaj plantacja palm kokosowych, obecnie w miejscową florę wkomponowano klimatyczne bungalowy oraz inne obiekty zaprojektowane zgodnie z tradycjami architektonicznymi Sri Lanki. Poszczególne części łączą urokliwe ścieżki wiodące przez zadbany ogród tropikalny .

Hotel dysponuje restauracją i barem. W obiekcie można ponadto pograć w squasha, w darta, bilard i tenis stołowy, a na plaży w siatkówkę plażową. Oprócz tego możecie wybrać się na kajaki czy wypad wędkarski. W okolicach hotelu możliwy jest szereg rozmaitych aktywności m.in. obserwacja egzotycznych ptaków, trekkingi, wycieczki rowerowe, rejsy wzdłuż rzeki, wycieczki krajoznawcze połączone z obserwacją motyli oraz wyprawy archeologiczne.

W centrum ajurwedy można oddać się w doświadczone ręce masażystów i terapeutów znających tajniki starożytnego systemu medycyny. Dodatkowo istnieje tutaj możliwość wzięcia udziału w sesji jogi. Apartamenty są dobrze wyposażone, przestronne i urządzone w nowoczesnym stylu lankijskim. Z bungalowów roztacza się widok na morze lub rzekę.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie przy pięknej plaży oraz rzece
  • Przestronne apartamenty w nowoczesnym stylu lankijskim
  • Wiele opcji aktywnego wypoczynku – sporty wodne, rejsy wzdłuż rzeki, wycieczki rowerowe, itp.
  • Dobrej jakości centrum spa z zabiegami ajurwedyjskimi


Zwiń
Galeria

Urokliwy hotel położony na wschodnim wybrzeżu przy plaży Waikkal - otoczony wysokimi palmami, z idylliczną plażą z jednej strony oraz rzeką z drugiej. Do dyspozycji gości przestronne apartamenty i basen. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka - Sri Lanka i Malediwy

Od 11800 zł

Malediwy, Sri Lanka - Sri Lanka i Malediwy - Waikkal, Sigirya, Kandy, Nuwara Eliya, Yala, Tangalla, Malediwy

Dziewicze plaże, zielone palmy, najlepsze na świecie, aromatyczne curry, lazurowa woda na Malediwach i piasek niczym mlecznobiała mąka. Okaże się, że wakacje Waszych marzeń stają się faktem!

Plaże i skarby Cejlonu

Od 7500 zł

Sri Lanka - Waikkal, Sigirya, Habarana, Kandy, Nuwara Eliya, Yala, Tangalla

Dziewicze plaże, zielone palmy, najlepsze na świecie, aromatyczne curry oraz wręcz rozbrajające uśmiechy tubylców, którzy nieraz wyciągną do Was pomocną dłoń. Oto zachwycająca Sri Lanka!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować