Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Mangrove Beach Cabanas

Sri Lanka – Tangalle

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Bungalowy w stylu tropikalnym kryte liśćmi palmowymi oferują łazienkę z otwartym prysznicem, werandę z wygodnymi meblami wypoczynkowymi oraz widok na Ocean Indyjski. Hotel zbudowany jest z naturalnych materiałów typu eco-lodge.

Wokół hotelu jest rozległa plaża o białym piasku, egzotyczna roślinność, turkusowe wody Oceanu Indyjskiego i piękny, zadbany ogród tropikalny. Wśród atrakcji możliwych w okolicy poleca się szczególnie obserwację żółwi, wycieczkę-safari, wyprawę kajakami na odkrywanie urokliwej laguny, rejsy katamaranem czy wycieczki połączone z łowieniem ryb.

W obrębie hotelu funkcjonują dwie restauracje – na plaży i przy samej lagunie. Jedna z nich specjalizuje się w daniach kuchni lankijskiej i wyborze dań kuchni międzynarodowych, zaś w drugiej poleca się znakomite, pochodzące z dziennego połowu owoce morza przyrządzane na różne sposoby, a także dania z ryżu i curry. We wspólnych pomieszczeniach Goście mają do dyspozycji bezprzewodowy dostęp do Internetu.DLACZEGO POLECAMY

  • Eco-lodge zbudowany z naturalnych materiałów
  • Hotel pełen lokalnego kolorytu na pięknej plaży, porośnięty wysokimi palmami, położony w gaju tropikalnym
  • Zakwaterowanie z dala od skomercjalizowanych ośrodków turystycznych, czyli pobyt na dziewiczej plaży w pełnej zgodzie z przyrodą


Zwiń
Galeria

Piękny eco-lodge położony przy prawdopodobnie najpiękniejszej plaży na Sri Lance. Cisza, spokój i kołyszące palmy – tak w skrócie można opisać ten hotel.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować