Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Apa Villa Thalpe

Sri Lanka - Unawatuna

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel ten znajduje się nieopodal urokliwej, kolonialnej miejscowości Galle w niezwykle spokojnej okolicy. Możecie tutaj podziwiać Ocean Indyjski z basenu bez krawędzi, spacerować po plaży o złocistym piasku, wędrować wśród rozłożystych palm, zajadać się egzotycznymi owocami i owocami morza z dziennego połowu w hotelowej restauracji oraz wiele, wiele innych.

Hotel składa się z trzech kolonialnych budynków zlokalizowanych w kokosowym gaju. Należy on do fotografa Hansa Hoefera, architekta i założyciela Insight Guides – dzięki smakowi właściciela hotel został gustownie urządzony.

W nowocześnie urządzonych apartamentach z akcentami w stylu lankijskim Goście mają do dyspozycji moskitierę, przestronną łazienkę, klimatyzację, wygodnie umeblowaną część wypoczynkową. W hotelu znajduje się ponadto biblioteka, punkt informacji turystycznej i pralnia.



DLACZEGO POLECAMY

  • Basen rozciągający się od prywatnych willi, aż po plaże
  • Pięknie zaaranżowany teren hotelu z ogrodem tropikalnym, dużym basenem, tarasem wypoczynkowym
  • Lokalizacja nieopodal Galle, które wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO


Zwiń
Galeria

Designerski 3* hotel składający się z trzech niezależnych willi. Położony przy pięknej plaży do której dochodzi prywatny basen. Idealne miejsce dla koneserów dobrego smaku oraz ciszy.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować