Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Na Balam

Meksyk – Isla Mujeres

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel przy pięknej plaży na Wyspie Kobiet. Nazwa „Na Balam” oznacza „dom jaguara”. Tutejsza plaża jest uważana za jedną z najpiękniejszych na całych Karaibach. Na Isla Mujeres wypoczniecie w dobrym standardzie zakwaterowania, w otoczeniu tropikalnego ogrodu, ciesząc się szeroką ofertą dodatkowych atrakcji.

Hotel oferuje swoim Gościom m.in. basen, jacuzzi mieszczące osiem osób czy zajęcia jogi. Okolica zachęca do różnych aktywności. Można tu np. nurkować, pływać z delfinami, wybrać się na prywatną wycieczkę po wyspie czy wypożyczyć rower. Na miejscu można zarezerwować masaż. Klimatyzowane pokoje sprzyjają wypoczynkowi – w każdym znajduje się balkon lub patio, telewizor, meble wypoczynkowe, hamak oraz duża łazienka. Restauracja Zazil-Ha specjalizuje się w daniach, które są twórczą kombinacją lokalnych, meksykańskich składników z wpływami innych kulinariów. W ofercie są również potrawy wegetariańskie. Bar przy plaży serwuje kolorowe drinki.DLACZEGO POLECAMY

  • Najbardziej klimatyczny hotel na uroczej wyspie
  • Lokalizacja przy pięknej plaży
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych aktywności, np. zajęć jogi


Zwiń
Galeria

Butikowy 4* hotel na Isla Mujeres. Położony przy najlepszej plaży na wyspie. Do dyspozycji gości basen i przestronne pokoje.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować