Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Muisca

Kolumbia - Bogota

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ten wyjątkowy, czterogwiazdkowy hotel w odrestaurowanym dwustuletnim domu położony jest w dogodnej lokalizacji zabytkowego centrum miasta. Zaledwie 500 metrów od obiektu znajdują się biblioteka Garcii Marqueza, Muzeum Złota i Muzeum Szmaragdów. Hotel wyróżnia się unikalnym połączeniem kolonialnej architektury z wystrojem nawiązującym do prekolumbijskich czasów i kultury rdzennego ludu Muisca-Chibcha.

W 14 pokojach z drewnianymi stropami i podłogami, do dyspozycji Gości jest telefon, telewizor, bezpłatne łącze Wi-Fi, biurko i sejf. W łazienkach z prysznicami Goście znajdą bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów.

Na dachu obiektu znajduje się przyjemny, oświetlany nocą taras ze stolikami. Można tu delektować się napojami i przekąskami oferowanymi przez hotelowy bar. Tutejsza restauracja zaprasza na dania kuchni typowej dla Ameryki. Goście hotelu mogą także za dodatkową opłatą korzystać z oferty sauny i łaźni parowej, a także masaży.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja w zabytkowym historycznym centrum miasta
  • Wyjątkowy wystrój
  • Oświetlony taras ze stolikami na dachu budynku


Zwiń
Galeria

Hotel zlokalizowany w budynku o 200 letniej historii w historycznym centrum miasta. Hotelowy taras, sauna i łaźnia parowa sprzyja wypoczynkowi. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kolumbia - Kawa, Karaiby i Park Tayrona!

Od 11300 zł

Kolumbia - Bogota, Zona Cafetera, Medellin, Sierra Nevada de Santa Marta, Park Tayrona, Cartagena

Obmywana wodami Oceanu Spokojnego i Morza Karaibskiego Kolumbia stanowi niezwykłą mozaikę krajobrazów i klimatów. W tym intrygującym kraju na podróżnika czekają niezliczone atrakcje: pełne uroku kolonialne miasta, tajemnicze lasy deszczowe Amazonii, niebosiężne szczyty Sierra Nevada, aromatyczna kawa w tradycyjnej fince w Zona Cafetera, a wreszcie – ocienione palmami, białe plaże, z jedną z największych raf koralowych na świecie.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować