Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Diani Blue

Kenia - Diani Beach

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Elegancki hotel w tropikalnym stylu z wyraźnymi wpływami suahili, zlokalizowany tuż przy brzegu oceanu. Oprócz dostępu do rozległej plaży, Goście mogą spacerować po bujnym ogrodzie oraz relaksować się na tarasie wypoczynkowym i w odkrytym basenie, z których podziwiać można Ocean Indyjski.

W obiekcie serwowane są obfite śniadania składające się z lokalnych owoców tropikalnych, wypiekanego na miejscu chleba i świeżo wyciskanych soków owocowych. Apartamenty, urządzone nowocześnie, choć w tradycyjnym, afrykańskim klimacie, wyposażone są w meble z ciemnego drewna i prywatną łazienkę.

Goście mogą korzystać z pokoju gier z bilardem i tarczami do darta, relaksować się w gabinecie masażu i centrum spa. W hotelowej restauracji szefowie kuchni przyrządzają dania suahili, a także włoskie, indyjskie i kontynentalne smakołyki.DLACZEGO POLECAMY

  • Idealne położenie przy rajskiej plaży, na wybrzeżu, na którym panują doskonałe warunki do kajakowania i uprawiania snorkelingu
  • Atrakcyjne zaplecze wypoczynkowo-rozrywkowe z odkrytym basenem i pokojem gier
  • Restauracja o bardzo różnorodnym menu


Zwiń
Galeria

Elegancki, 5* hotel w stylu swahili zlokalizowany przy jednej z najpiękniejszych kenijskich plaż zapewnia swoim Gościom idealne warunki do relaksu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kenia - Tropem Masajów

Od 16800 zł

Kenia - Nairobi, Masai Mara, Park Narodowy Jeziora Nakuru, Diani Beach

Stań oko w oko ze zwierzętami z Afrykańskiej Wielkiej Piątki! Zobacz taniec Masajów – ostatniego autentycznego afrykańskiego plemienia, które dotąd kultywuje swoje tradycje! Na koniec zakosztuj tropikalnego słońca na rajskich plażach! Wszystko to jest możliwe – zapraszamy na wakacje w Kenii.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować