Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Miyako Hotel

Kanazawa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel znajduje się w budynku, który ma bezpośredni dostęp do dworca kolejowego. Pociągi japońskie są ciche, ich bliskość nie stanowi więc problemu. Znajduje się tu galeria handlowa, salon kosmetyczny i mnóstwo innych punktów usługowych, odpowiadających na potrzeby podróżnych.

W pokojach urządzonych w zachodnim stylu można skorzystać z licznych udogodnień. Zaprojektowano je w jasnych kolorach sprzyjających wypoczynkowi. Jeden z pokojów przygotowano w japońskim stylu, inspirowanym zamkiem Kanazawa. W pokojach jest Internet kablowy, zaś bezprzewodowy działa w hotelowym lobby. Czajnik, lodówka, telewizor, zestaw łazienkowy (zawierający jukatę) znajdują się w każdym z pokojów.

Na terenie hotelu działa kilka restauracji. Oferują one dania kuchni japońskiej oraz francuskiej. Kuchnia francuska bazująca na lokalnych składnikach, to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Restauracja Belweder to miejsce dla fanów dobrych drinków. W restauracji japońskiej posiłki są sezonowe, zmieniają się wraz z porami roku. Ponadto jest tu także kawiarnia i bar.Dlaczego polecamy

  • Wybór barów, restauracji i rozrywek w pasażu handlowym
  • Dogodna lokalizacja blisko dworca i centrum miasta zarazem
  • Komfortowe zakwaterowanie


Zwiń
Galeria

Wygodny, 3* hotel blisko stacji kolejowej, sklepów i barów.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wszystkie kolory Japonii

Od 18900 zł

Japonia - Tokio, Takayama, Shirakawa-go, Kanazawa, Kioto, Koya San, Osaka

Wakacje w Japonii

Unikatowa kultura tego miejsca fascynowała przybyszy z Zachodu od zawsze. Kraj Wschodzącego Słońca, gdzie obrzędy różnych religii nakładają się na siebie, nie ma odpowiednika nigdzie na świecie. Współczesna technologia i dawne zwyczaje istnieją tu równocześnie. Do tego niesamowita, zadbana przyroda – to wszystko trzeba zobaczyć jadąc na wakacje do Japonii.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować