Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Tebesaya Cottage

Indonezja - Ubud

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Tebesaya zlokalizowany jest w samym sercu Ubud, niedaleko Małpiego Lasu. Klimatyzowane pokoje znajdują się w dwóch, dwupiętrowych budynkach, otoczonych egzotyczną roślinnością i położonych przy dwóch, dużych basenach. Pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, minibar, sejf, telewizor z płaskim ekranem, odtwarzacz DVD, czajnik elektryczny. Dodatkowo pokoje posiadają taras lub balkon z widokiem na basen czy ogród. Prywatne łazienki wyposażono w prysznic lub wannę, darmowy zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów. Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi na terenie całego hotelu.

Na terenie obiektu znajdują się dwa baseny, kawiarnia z przekąskami, piękny, egzotyczny ogród oraz wypożyczalnia rowerów. Dostępny jest także szeroki wachlarz usług (dodatkowo płatnych): opiekunka do dziecka, pralnia, lekcje jogi i masaż. Zwiedzić tu również można galerię gromadzącą i prezentującą Gościom dzieła lokalnych artystów.Dlaczego polecamy

  • Idealna lokalizacja – w pobliżu jednej z największych atrakcji Ubud – Małpiego Lasu
  • Do dyspozycji Gości dwa duże baseny
  • Szeroki zakres usług dodatkowych – lekcje jogi, masaże, wypożyczalnia rowerów


Zwiń
Galeria

3* hotel położony w pobliżu Małpiego Lasu w Ubud. Do dyspozycji Gości są dwa baseny, przestronne pokoje, restauracja i wypożyczalnia rowerów. Dla chętnych usługa masażu i lekcje jogi.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować