Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Orangutan

Indonezja - Bukit Lawang

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel Orangutan położony u stóp wzgórza, między dwiema dolinami rzek stanowi bramę do egzotycznego lasu. Niedaleko żyją gibbony oraz inne małpy, a nawet słonie i tygrysy. Miejsce łączy bliskość natury z pełnym, bezpiecznym komfortem.

W trosce o Gości zadbano o takie udogodnienia jak: ciepła woda w prywatnych łazienkach przez całą dobę, łóżka chronione przez moskitiery, wachlarze i wentylatory umożliwiające cyrkulację powietrza. W każdej z sypialni znajdują się elementy lokalnego rękodzieła, które nadają szczególny klimat temu miejscu. Duże pokoje wyposażono w balkony, które wychodzą wprost na dżunglę lub rzekę. Śniadanie w takim miejscu smakuje zupełnie inaczej, trzeba tylko uważać na ciekawskie małpy!

Na terenie hotelu dostęp do internetu jest darmowy. Można tutaj także zagrać w tenisa stołowego. Jest tu również zaplecze do sportów wodnych. Wieczorem organizowane są dla Gości różnorodne rozrywki.Dlaczego polecamy

  • Miejsce najbliżej prawdziwej dżungli
  • Wyposażenie w podstawowe wygody sprawia, że niczego nie będzie Gościom tu brakować
  • Dodatkowe aktywności, sporty, trekking i rozrywki


Zwiń
Galeria

Zachodni, 3* komfort, azjatycki styl, dwugwiazdkowy standard i dzika przyroda wokół – oto kwintesencja tego sympatycznego miejsca.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować