Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Paradiso Village

Indonezja - Pulau Cubadak

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wyspa Cubadak jest bezludna. Mieści się na niej tylko jeden hotel, oddalony od plaży o 50m. W jego skład wchodzi 12 domków z werandami, zbudowanych w regionalnym stylu, z lokalnego drewna, krytych liśćmi palmowymi. Jeden domek znajduje się nawet na wodzie, na pomoście.

W każdym z domków znajduje się część sypialna na antresoli, prywatna łazienka z prysznicem, grzejnik wody. Wartościowe rzeczy mogą zostać schowane w sejfie. Wszystkie łóżka wyposażone są w moskitiery. Restauracja wraz z kuchnią, telewizorem oraz miejscem do czytania znajduje się na wodzie. Potrawy przygotowywane są w stylu indonezyjskim, lokalnym, chińskim lub włoskim. Bazą dań są ryby oraz owoce morza. Można tu także spróbować licznych, egzotycznych owoców.

Dodatkowo przygotowano mnóstwo atrakcji: sporty wodne – snorkeling, kajaki, żeglarstwo, wynajęcie łodzi, którą można popłynąć na mniejsze wysepki, a także biblioteka, karty do gry oraz gry planszowe. Obsługa organizuje wycieczki po dżungli, a we wtorki można udać się na lokalny targ w Tarusan.Dlaczego polecamy

  • Gwarancja prywatności i spokojnego wypoczynku
  • Liczne dodatkowe aktywności, związane głównie z żeglowaniem i snorkelingiem w cenie pobytu
  • Wyśmienite, świeże, zróżnicowane jedzenie w cenie pobytu


Zwiń
Galeria

Hotel położony na bezludnej wyspie Cubadak, u wybrzeży Sumatry, to gwarancja kameralności i prywatności. Dla Gości przygotowano bogatą ofertę aktywności.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Sumatra - słonie i rajska wysepka Cubadak

Od 8900 zł

Indonezja - Medan, Tangkahan, Bukit Lawang, Jezioro Toba, Wyspa Cubadak

Słonie, orangutany, dżungla, mistyczny lud Bataków i koralowe wyspy z dala od tłumów – wszystko to w jednym miejscu, na Sumatrze. Amatorzy widoków mogą oglądać wschód słońca z wulkanu, spragnieni odpoczynku zapomnieć o zgiełku na nietkniętej przez współczesność plaży a wielbiciele dzikiej przyrody podziwiać słonie i orangutany w środowisku naturalnym.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować