Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Karma Reef

Indonezja – Gili Meno

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Luksusowy hotel położony na wybrzeżu wyspy Gili Meno. Hotel składa się z bambusowych bungalowów, z których okien i tarasów rozciąga się widok na ocean. W willach oprócz sypialni i łazienki znajduje się również kuchnia idealna do przygotowania lekkich przekąsek, a także bezprzewodowy dostęp do Internetu. W sypialniach do dyspozycji Gości pozostawiono m.in. telewizor i odtwarzacz DVD. Na specjalne życzenie śniadanie może zostać zaserwowane w pokoju.

Wśród aktywności organizowanych w hotelu można zdecydować się chociażby na snorkeling i wędkowanie. Poza ogrodem tropikalnym, w którym znajdują się bungalowy, relaks możliwy jest oczywiście na pięknej, czyściutkiej i świetnie zagospodarowanej plaży. Znajdziecie tam rozłożyste palmy, gdzieniegdzie bujną roślinność, a oprócz tego również meble wypoczynkowe, leżaki, poduchy, parasole i pufy.DLACZEGO POLECAMY

  • Bogate wyposażenie wypoczynkowe na prywatnej plaży hotelu, składające się z leżaków, świeżych ręczników plażowych, puf, parasoli, siedzisk z zadaszeniem itp.
  • Nieopodal hotelu znajduje się pole golfowe


Zwiń
Galeria

Karma Reef to elegancko urządzone bungalowy, położone na rajskiej wysepce Gili Meno. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować