Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Puri Sebatu

Indonezja - Ubud

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Spektakularna lokalizacja na zboczu wzgórza, nieopodal strumienia Petanu. Jedząc śniadanie można śmiało obserwować leniwie płynący czas mając przed sobą roztaczający się widok na dżunglę, typowe indonezyjskie doliny, czy plantacje. Hotel proponuje swoim Gościom wille w stylu balijskim, w każdej z nich znajdziemy telewizor, oraz duży taras do podziwiania tradycyjnych walorów Indonezji.

Na Gości czekają liczne udogodnienia i atrakcje. Można liczyć na kąpiel we wspaniałym basenie, oraz bezpłatny przejazd do miejscowości Ubud. Na terenie obiektu jest też bezpłatne WI-FI. Dobra lokalizacja umożliwi Gościom zwiedzanie tarasów ryżowych Ceking Tegalalang, oraz wulkanu Kintamani Batur – zaledwie 15 minut samochodem, który można bez problemu wypożyczyć na miejscu. Dodatkowymi atutami ośrodka jest również oferowana usługa pralni.

W hotelu znajduje się restauracja zapewniająca room service. Można zamówić przysmaki tradycyjnej indonezyjskiej kuchni. Do dyspozycji Gości jest również bar Apuh serwujący orzeźwiające koktajle i lekkie przekąski.Dlaczego polecamy?

  • Zakwaterowanie w willach z nieprawdopodobnymi widokami
  • Odkryty basen bez krawędzi
  • Możliwość wypożyczenia rowerów i samochodu
  • Spa i centrum odnowy biologicznej


Zwiń
Galeria

4* hotel w tradycyjnym balijskim stylu w mocnym połączeniu z elegancją. Zlokalizowany w okolicach wulkanu Batur oferuje piękne widoki, oraz odkryty basen.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kultura Bali oraz rajskie Gili

Od 7500 zł

Indonezja - Ubud, wulkan Batur, Bangli, Gili

Indonezja to nieprawdopodobny kalejdoskop barw i wrażeń. Razem z nami odkryjecie jej wyjątkowość. Proponujemy poznanie prawdziwego Bali i życia jego mieszkańców. Do tego wyspa Gili - skrawek raju na morzu Balijskim.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować