Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

AVIA Villa Resort

Indonezja - Gili Meno

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel składa się z domków – bungalowów, z których większość ma dostęp do prywatnego basenu. Usytuowanie przy samej plaży sprawia, że rozciąga się stąd widok na morze. Na terenie hotelu mieści się wspólny, większy odkryty basen oraz restauracja.

Wystrój domków jest prosty i elegancki. Do wykończenia użyto naturalnych materiałów, takich jak surowe drewno, bambus, bawełna. Na terenie całego ośrodka można korzystać z bezpłatnego WiFi. Wszystkie domki są klimatyzowane. Łóżko przed komarami ochrania moskitiera. W każdym domku jest telewizor z płaskim ekranem, lodówka i sejf. Można w nich przygotować kawę lub herbatę. Prywatne łazienki zostały zaprojektowane na planie otwartym.

Można oddawać się błogiemu odpoczynkowi w części wypoczynkowej bungalowów, przy wspólnym basenie lub na plaży. Restauracja, czynna 24/7, serwuje potrawy przyrządzane na bazie lokalnych składników.Dlaczego polecamy

  • Hotel znajduje się na małej wyspie Gili Meno
  • Eleganckie domki, basen oraz bliskość plaży


Zwiń
Galeria

4* hotel położony przy plaży na wyspie Gili Meno. Zakwaterowanie w klimatyzowanych domkach. Do dyspozycji Gości basen, restauracja z widokiem na morze i bar.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować