Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Paros by Amarya

Indie – Goa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Urokliwy hotel rozciągający się wzdłuż rajskiej plaży Morjim na wybrzeżu Morza Arabskiego. Obiekt zachwyca swym pomysłowym designem pełnym stylowych dodatków, kolorowych mebli i ciekawych rozwiązań architektonicznych. Ponadto hotel składa się z eleganckich namiotów – przestronnych, klimatyzowanych, z wnętrzem zaprojektowanym w stylu dynastii Wielkich Mogołów. Namioty posiadają jasną, urządzoną w bieli łazienkę z kompletem kosmetyków, suszarką i szlafrokiem, bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor z telewizją satelitarną oraz telefon.

Goście mają do dyspozycji półotwartą restaurację, w której serwują pieczony na miejscu chleb, naleśniki, jajka pochodzące z lokalnej hodowli, które przyrządza się na różne sposoby, a także organiczne muesli. Na śniadanie podają tutaj również sałatki z sezonowych owoców i świeżo wyciskane, tropikalne soki. Potrawy w menu lunchowym i wieczornym to głównie przysmaki kuchni Goa, kulinariów nadmorskich oraz Północnych Indii. Oprócz tego w lokalu zadbano o wybór dań typowo europejskich.

Wśród atrakcji wyróżnia się kompleks spa, które oferuje zabiegi w zaciszu prywatnego apartamentu oraz wypożyczalnię rowerów.DLACZEGO POLECAMY

  • Zakwaterowanie w luksusowych, eleganckich namiotach stylizowanych na wnętrza dawnej dynastii Wielkich Mogołów, pełnych nowoczesnych udogodnień
  • Lokalizacja na samej plaży z pięknym widokiem na bezkres morza
  • Znakomity serwis gastronomiczny obejmujący zdrowe, organiczne menu


Zwiń
Galeria

Klimatyczny hotel składający się z luksusowych namiotów stylizowanych na dynastię Wielkich Mogołów. Lokalizacja zaraz obok plaży, standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować