Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ciaran's

Indie – Goa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Urokliwy tropikalny hotel w indyjskim stylu usytuowany na przepięknym wybrzeżu Morza Arabskiego. Wszystkie obiekty wchodzące w skład hotelu stworzone zostały z ekologicznych, lokalnie pozyskanych materiałów budowlanych.

Bungalowy w stylu rustykalno-tropikalnym, otoczone są egzotyczną roślinnością i rozłożystymi palmami. W pokojach znajdują się moskitiery, dostarczany na bieżąco zapas butelkowanej wody mineralnej oraz taras umeblowany wiklinowymi fotelami i stolikiem kawowym. Po południu obsługa serwuje słynny indyjski napój, czyli czaj wraz z wypiekanymi na miejscu ciasteczkami. W restauracji serwuje się świeże ryby oraz potrawy wegetariańskie, które przyrządza się z najlepszej jakości lokalnych produktów. Jeden z hotelowych lokali podaje również dania kuchni hiszpańskiej. Do wszystkich drinków dodaje się kostki lodu przygotowane z wody mineralnej.

W hotelu znajduje się spa oferujące masaż szwedzki, balijski, tajski czy antycellulitowy, a także zabiegi znanej w Indiach od wieków ajurwedy. Oprócz tego można zdecydować się na typowe zabiegi kosmetyczne oraz pielęgnujące włosy. W cenie pobytu można brać udział w tradycyjnych na Goa tańcach.DLACZEGO POLECAMY

  • Autentyczna, indyjska atmosfera tropikalnego hotelu prowadzonego przez mieszkańców Goa
  • Wysoka jakość serwowanych potraw, które przyrządza się z lokalnych produktów, ryb i owoców morza kupowanych na targu od współpracującego z hotelem sprzedawcy
  • Położenie w ogrodzie tropikalnym na wybrzeżu Morza Arabskiego


MINUSY

  • Bardzo cienkie ściany więc słychać odgłosy z zewnątrz
Zwiń
Galeria

Kameralny hotel składający się z bungalowów położonych w ogrodzie tropikalnym na wybrzeżu Morza Arabskiego. Zbudowany tylko z naturalnych materiałów.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Plaże Goa i majestatyczny Złoty Trójkąt

Od 9600 zł

Indie - Delhi, Agra, Jaipur, Goa

Orgia rozmaitych krajobrazów, kolorów, dźwięków, zapachów i smaków w Radżastanie, a do tego relaks na rajskich plażach Goa. Przeżyj z nami najpiękniejszy czas!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować