Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hôtel Brighton

Francja - Paryż

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Klasycznie elegancki, czterogwiazdkowy hotel Brighton jest doskonale zlokalizowany w samym sercu Paryża, tuż obok największego i najstarszego parku miasta – Ogrodów Tuileries oraz Luwru. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się też inne kanoniczne punkty na turystycznej mapie Paryża – Plac Vendome, Kościół św. Rocha, Opera Garnier czy Dworzec Saint-Lazare. W hotelu serwowane są zbilansowane kalorycznie śniadania, które na życzenie można również spożyć w pokoju. W ciągu dnia na koktajle i drinki zaprasza bar. Za dodatkową opłatą można wypożyczyć rower elektryczny, jak też skorzystać z usług concierge’a.

Hotelowe wnętrza zdobią stylowe żyrandole i marmurowe kolumny. Obiekt posiada 61 klimatyzowanych, klasycznych w stylu pokoi i apartamentów dla par i rodzin zróżnicowanych ze względu na usytuowanie w budynku, standard oraz powierzchnię. Ich wnętrza zdobią dzieła sztuki i wysokiej jakości tkaniny i obicia. Standardowe wyposażenie obejmuje telewizor, minibar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienkę z wanną, prysznicem, suszarką i zestawem przyborów toaletowych. Wi-Fi jest udostępniane bezpłatnie na terenie całego hotelu.

Oficjalna strona hotelu: www.paris-hotel-brighton.comDlaczego polecamy

  • Znakomita lokalizacja w historycznym centrum Paryża
  • Klasyczne w wystroju, zabytkowe wnętrza
  • Idealna baza wypadowa na eksplorację miasta


Zwiń
Galeria

Wytworny, czterogwiazdkowy hotel o klasycznym, eleganckim wystroju zlokalizowany w XIX-wiecznej kamienicy położonej w sąsiedztwie Wersalu. Szlachectwo zobowiązuje.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować