Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ausan Beach Front Cottage

Filipiny – Port Barton

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Prosty, ale posiadający niezbędne udogodnienia, dwugwiazdkowy hotel Ausan Beach Front Cottage o niezobowiązującej, hipisowskiej atmosferze położony jest w oddalonej od turystycznych szlaków rybackiej osadzie Port Barton na zachodnim wybrzeżu Palawanu. Brak wyszukanych wygód z nawiązką rekompensuje nieskażona przyroda oraz bogate w tropikalną florę i faunę, w tym żółwie, turkusowe morze. Za dodatkową opłatą hotel oferuje island hopping – całodniowe wycieczki po okolicznych wodach i bezludnych wysepkach połączone ze snorkelowaniem – wędkowanie na otwartym morzu oraz kajaki. Wzdłuż plaży znajdują się liczne, klimatyczne restauracje, knajpki i bary, w tym prowadzone przez osiadłych tu na stałe przybyszów z innych krajów – Włochów, Amerykanów czy Australijczyków – oferujących dania swoich kuchni narodowych. Na miejscu znajduje się czynny do późnego wieczora bar i restauracja a la carte. Śniadania serwowane są w formie bufetu oraz a la carte .

Hotel dysponuje 26 pokojami i domkami z tarasami z widokiem na tropikalny ogród lub morze. Pokoje posiadają łazienkę z prysznicem oraz klimatyzację lub wentylator. Wi-Fi (o niewielkiej szybkości) jest udostępniane bez opłat.

Strona hotelu: www.ausanbeachfront.comDlaczego polecamy

  • Lokalizacja bezpośrednio przy plaży
  • Sprzyjające relaksowi udogodnienia – hamaki, ławy, leżaki
  • Niezobowiązująca, wyluzowana atmosfera w rajskim otoczeniu


Minusy

  • Nie jest to hotel dla osób przywiązujących dużą wagę do wysokiego standardu i udogodnień typu basen czy spa, których tu nie ma
Zwiń
Galeria

Położony w urokliwym Port Barton 2* hotel z fantastyczną lokalizacją na samej plaży. Luźna atmosfera, restauracja z widokiem na morze i wspaniałe widoki to niekwestionowane atuty tego prostego hotelu.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Palawan – podróż na nieodkrytą perłę Filipin

Od 12800 zł

Filipiny - Manila, Palawan (El Nido, Port Barton, Sabang)

Zapraszamy w podróż na Palawan – jedną z ostatnich niezbadanych wysp Azji Południowo-Wschodniej, najbardziej dziką i tajemniczą z wysp archipelagu. Niezapomnianą przygodę rozpoczniecie w El Nido, krainie unikatowych zachodów słońca, rajskich bezludnych wysepek i zachwycającej podmorskiej fauny i flory. Spędzając wakacje na Filipinach w Port Barton zobaczycie rybackie miasteczko i będziecie snorkelować z żółwiami, zaś w Sabang o poranku popłyniecie z nurtem Podziemnej Rzeki, by wieczór i kolejne dni spędzić na rajskiej plaży o białym piasku.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować