Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Nigi Nigi Too Beach Resort

Filipiny – Boracay

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel położony przy pięknej plaży oferuje klimatyczne zakwaterowanie w typowo filipińskiej atmosferze. Każdy z apartamentów ulokowano na samym wybrzeżu, dosłownie kilka metrów od morza. Pokoje dysponują prywatnymi werandami, klimatyzacją, telewizorem z dostępem do kanałów telewizji kablowej, lodówką oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Chwile relaksu gwarantuje hotelowy punkt masażu znajdujący się na White Beach, z widokiem na turkusowe, uspokajające wody. Bar przy plaży serwuje całą gamę tropikalnych drinków oraz różnorodne, zawsze świeże potrawy kuchni azjatyckiej i międzynarodowej. Lokalizacja hotelu gwarantuje spokój i rajskość plaży, a jednocześnie dostęp do pobliskich restauracji, klimatycznych knajpek, centrum sportów wodnych oraz innych atrakcji wyspy. Od tych miejsc dzieli zaledwie pięciominutowy spacer wzdłuż pięknej plaży. Nieopodal hotelu znajduje się ponadto pole golfowe. Plaża i ogród są prywatne, do wyłącznej dyspozycji hotelowych Gości. Z innych atrakcji warto polecić jazdę konną, nurkowanie, snorkeling, windsurfing czy wycieczki rowerowe.



DLACZEGO POLECAMY

  • Dobra lokalizacja – po pierwsze przy pięknej, prywatnej plaży i w ogrodzie tropikalnym, po drugie nieopodal turystycznych atrakcji wyspy takich jak klimatyczne bary, różnorodne restauracyjki czy centra sportów wodnych
  • Świetna jakość usług w hotelowym centrum masażu


Zwiń
Galeria

Kameralny hotel w świetnej lokalizacji, dosłownie przy samej plaży White Beach. Standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować