Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Boracay Beach Resort

Filipiny - Boracay

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kameralny hotel obejmujący nieco ponad dwadzieścia apartamentów, których design cechuje z jednej strony nowoczesność, z drugiej inspiracja lokalną architekturą i filipińskim stylem życia. Hotel umożliwia swoim Gościom rajskie zakwaterowanie wśród egzotycznej roślinności i w dobrym standardzie. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą wylegiwać się na pięknej plaży, ale też spędzać swoje wakacje aktywnie, uprawiając sporty wodne czy odwiedzając lokalne bary i restauracje.

W przestronnych pokojach, które zaprojektowano w jasnych barwach do dyspozycji jest m.in. telewizor z kanałami telewizji satelitarnej, bezprzewodowy dostęp do Internetu, minibar, telefon oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Każdy z apartamentów dysponuje prywatnym balkonem, na którym można podziwiać tropikalny ogród, popijając filiżankę doskonałej herbaty.

Ponadto w hotelu dobrze rozwinięte jest zaplecze sportów wodnych, szczególnie windsurfingu, który należy do jednych z najchętniej uprawianych sportów w tej okolicy. Można tu także wykupić masaż lub w razie potrzeby oddać dziecko pod opiekę doświadczonej niani.DLACZEGO POLECAMY

  • Białe, stylowe zabudowania z tropikalnym akcentem w postaci dachu z liści palmowych
  • Przestronne, jasne wnętrza
  • Położenie przy szerokiej plaży o białym piasku
  • Znakomita oferta dla osób uprawiających windsurfing


Zwiń
Galeria

Nieco ponad dwadzieścia urządzonych z gustem apartamentów, położonych zaledwie kilka kroków od długiej plaży z białym piaskiem. Standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wyspy archipelagu filipińskiego

Od 7100 zł

Filipiny - Manila, Mindoro, Boracay

7 000 wysp, rajskie plaże, krystalicznie czysta woda, bajecznie kolorowe ryby, gęste tropikalne dżungle i jedni z najbardziej przyjaznych tubylców na świecie.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować