Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Boracay Beach Resort

Filipiny - Boracay

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kameralny hotel obejmujący nieco ponad dwadzieścia apartamentów, których design cechuje z jednej strony nowoczesność, z drugiej inspiracja lokalną architekturą i filipińskim stylem życia. Hotel umożliwia swoim Gościom rajskie zakwaterowanie wśród egzotycznej roślinności i w dobrym standardzie. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą wylegiwać się na pięknej plaży, ale też spędzać swoje wakacje aktywnie, uprawiając sporty wodne czy odwiedzając lokalne bary i restauracje.

W przestronnych pokojach, które zaprojektowano w jasnych barwach do dyspozycji jest m.in. telewizor z kanałami telewizji satelitarnej, bezprzewodowy dostęp do Internetu, minibar, telefon oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Każdy z apartamentów dysponuje prywatnym balkonem, na którym można podziwiać tropikalny ogród, popijając filiżankę doskonałej herbaty.

Ponadto w hotelu dobrze rozwinięte jest zaplecze sportów wodnych, szczególnie windsurfingu, który należy do jednych z najchętniej uprawianych sportów w tej okolicy. Można tu także wykupić masaż lub w razie potrzeby oddać dziecko pod opiekę doświadczonej niani.DLACZEGO POLECAMY

  • Białe, stylowe zabudowania z tropikalnym akcentem w postaci dachu z liści palmowych
  • Przestronne, jasne wnętrza
  • Położenie przy szerokiej plaży o białym piasku
  • Znakomita oferta dla osób uprawiających windsurfing


Zwiń
Galeria

Nieco ponad dwadzieścia urządzonych z gustem apartamentów, położonych zaledwie kilka kroków od długiej plaży z białym piaskiem. Standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować