Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Amara Ocean Resort

Birma - Ngapali

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel należący do renomowanej sieci znajduje się przy unikatowej, jednej z najpiękniejszych plaż w Birmie w najbardziej urokliwym regionie na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. Luksusowy hotel składa się z 28 klimatyzowanych bungalowów o wysokim standardzie wybudowanych w tradycyjnym, lokalnym stylu. Posiadają one przestronne tarasy z leżakami i parasolami, prywatną łazienkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

W trakcie pobytu można odwiedzić restaurację i bar dysponujące tarasami widokowymi, a także sklepy i stoiska z birmańskim rękodziełem, biżuterią, antykami, organicznymi kosmetykami czy różnymi tkaninami. W restauracji poleca się zwłaszcza dania kuchni azjatyckiej i śródziemnomorskiej, a na szczególną uwagę zasługują świeżutkie ryby łowione przez lokalnych rybaków. Przy odkrytym basenie można zamówić przekąski i schłodzone drinki.

W obrębie hotelu i w okolicy do najpopularniejszych atrakcji należą: łowienie ryb (tuńczyki, barakudy, makrele), rejsy łodzią wzdłuż wybrzeża, obserwacja ptaków w dżungli, wspinaczka i trekkingi po okolicznych wioskach i nieodkrytych zakątkach, wycieczki rowerowe, gra w golfa na pobliskim polu golfowym.DLACZEGO POLECAMY

  • Niezwykle przestronne (70 m²) bungalowy z umeblowanymi tarasami i widokiem na Morze Andamańskie oraz piękne góry
  • Wiele możliwości spędzania czasu, organizacja rejsów, wędkowania, trekkingi po okolicznych wioskach, wycieczki rowerowe
  • Położenie przy rajskiej plaży na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego


Zwiń
Galeria

Ten należący do renomowanej sieci, 4* hotel oferuje bardzo duże bungalowy z tarasem i widokiem na Ocean Indyjski. Połączenie lokalnego stylu i elegancji.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować