Sri Lanka i Malediwy

16.01.2018 / Elżbieta / Bogusław

Jeśli chodzi o organizację całego wyjazdu to oceniamy ją bardzo wysoko. Kontakt z panem Szymonem był świetny, błyskawicznie reagował na wszystkie moje pomysły oraz sugestie ale też doradzał przez co skroiliśmy nasz wyjazd dokładnie na miarę tak, że nic dodać nic ująć! Escape Book to świetny pomysł i rzecz bardzo pomocna w całej podróży. To co przede wszystkim zasługuje podkreślenia, to to, że cała wyprawa odbyła się dokładnie z planem podróży. Nasz pierwszy opiekun na Sri Lance spisał się świetnie. Korzystaliśmy z jego dużej wiedzy jako przewodnika, ale też był zawsze punktualny i bardzo zaangażowany. W Doha trafiliśmy na polską przewodniczkę co było miłą niespodzianką – móc po dwóch tygodniach usłyszeć język polski. Hotel bardzo dobrze położony i wygodny a imieninowy torcik pyszny 😊

Przez cały czas podróży nasi opiekunowie i przewodnicy zjawiali się o wyznaczonej porze i byli do naszej dyspozycji. Niewątpliwie, ta świetna organizacja pozwoliła nam delektować się tylko i wyłącznie zwiedzaniem, podróżowanie, poznawaniem i cieszeniem się z wakacji. Co do hoteli – również bez zarzutów. Podczas zwiedzania wszystkie hotele były bardzo wygodne. Hotel Good Karma – po małym szoku z powodu niemożności dostania się do hotelu samochodem ( chyba po obfitych deszczach zalało drogę dojazdową i musieliśmy dojechać tuk tukiem) wszystko wróciło do normy gdy zameldowaliśmy się w hotelu. Dojazd faktycznie karkołomny, boczna, szutrowa droga niemal na koniec świata i na tym końcu świata brama a za bramą urokliwe miejsce nad samym morzem przy pięknej plaży. Kameralnie, dwu-apartamentowe domki zatopione w bujnej roślinności, bez tv ale za to z szumem fal non stop. Idealne miejsce na wyciszenie i 2-3 dniowy odpoczynek. Malediwy – dobrze wybraliśmy resort. Spora oferta żeby różnorodnie spędzać czas. Kajaki, deski z wiosłem do korzystania bezpłatnie. Dwa baseny. I przecudowne morze z rafą tuż przy hotelu. Obsługa cudowna, grzeczna, uczynna, uśmiechnięta. Same domki nieco już dotknięte zębem czasu ale widać było trwające remonty - w pokojach wszystko działało. Do dyspozycji również oświetlony kort (betonowy, podniszczony, ale jest), ping pong, badmington, również mała siłownia. Spędziliśmy na wyspie 6 pełnych dni i żal było wyjeżdżać.
Bardzo dziękujemy!!!!!!!!
I pozdrawiamy

Singapore, Java, Bali, Lombok, Kuala Lumpur

07.01.2018 / Natalia

Na przełomie listopada i grudnia 2017 wybraliśmy się z Planet E. w podróż po Indonezji. Rekomendowane hotele super, sprawna organizacja, wszystko na czas. Nawet na Bali gdzie w tym czasie miało miejsce największe zamieszanie w związku z wulkanem Agung, w ciągu kilku godzin został nam przedstawiony Plan B, dzięki czemu sprawnie udało nam się wydostać transportem alternatywnym z Lombok i Bali. To była nasze druga wycieczka z Planet, pierwsza: Hong Kong i Filipiny również bez żadnych uwag z naszej strony. Polecam w 100 % i już planujemy kolejne wyjazdy z Planet Escape. Pozdrowienia dla całego zespołu!

Filipiny, Hong Kong i Wietnam

21.11.2017 / Rafał

Wspaniała wyprawa doskonale zorganizowana pod każdym względem.Byliśmy z żoną we dwójkę- wszędzie czekał na nas oznaczony transport, wszystko dopięte na ostatni guzik, wszystko zgodne z naszymi oczekiwaniami. Lokalni przewodnicy np. w Hanoi chcieli nam pokazać mauzoleum ich wodza - my zmieniliśmy jego plan bez protestów i tym samym piliśmy kawę z jajkiem zamiast oglądać tą wydmuszkę. I tak było wszędzie. Polecam firmę pierwszy raz z nimi i już rozmawiamy o kolejnej wyprawie.

Argentyna i Urugwaj 10.2017

10.11.2017 / Lidka / Marcin

Gorąco polecamy indywidualne wyjazdy z Planet Escape. Wszystko było zorganizowane na 100%. Od początku do końca czuliśmy się zadbani. Współpraca z Panią Natalią była przyjemnością. Dziękujemy za jej dyspozycyjność zwłaszcza w czasie wyjazdu. Hotele okazały się bardzo klimatyczne, polecane miejsca przepiękne, a restauracje wyśmienite. Możemy śmiało zachęcić do wspólnych wyjazdów z tym biurem. To był bajeczny wypoczynek!

Gorąco polecam!

04.10.2017 / Aleksandra

Wspaniała organizacja, profesjonalna obsługa. Bardzo ciekawy dobór oferowanych i sprawdzonych jak widać hoteli oraz samych aktywności na miejscu pobytu. Miałam przyjemność już dwukrotnie korzystać z usług PE i gorąco polecam wszystkim, którzy poszukują niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Każdy element oferty dopracowany jest perfekcyjnie. Raz jeszcze bardzo dziękuję, z pewnością skorzystam z Państwa usług przy planowaniu następnego urlopu.

Kuba 2017

18.09.2017 / Piotr

Rodzinny wyjazd na Kubę został zorganizowany perfekcyjnie, począwszy od pakietu powitalnego Escape Box po ostatni transfer. Hotele, transfery i rezerwacja auta na miejscu - bez zarzutu, szczególnie, że nie jest to łatwy kraj do samodzielnych podróży. Również bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny na miejscu, w kraju.
Super agencja godna polecenia.

Widzisz 6 z 135 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować