Sri Lanka

24.03.2017 / Alicja

PLANET ESCAPE po raz kolejny zorganizował wycieczkę, tym razem na Sri Lankę; perfekcyjnie!!! Nic dodać , nic ująć tylko polecić tej Firmie zorganizowanie wakacji i można jechać w ciemno!!! Dziękuję bardzo i gorąco polecam

Wietnam wzdłuż i wszerz

22.03.2017 / Agnieszka

Na naszą podróż poślubną wybraliśmy Wietnam z Planet Escape. Nigdy wcześniej nie byliśmy w Azji, więc mieliśmy wiele obaw, lecz wszystkie bardzo szybko rozwiewała Pani Natalia, która była naszą konsultantką przed wyjazdem i naszą zawsze pomocną opiekunką w czasie podróży. Już samo planowanie wyjazdu uważam za bardzo wyjątkowe, bo mieliśmy możliwość dopasowania pod siebie planu wycieczki. Z dwóch gotowych, proponowanych przez biuro ofert, skleciliśmy naszą jedną wymarzoną.
Na termin wyjazdy wybraliśmy listopad i był to bardzo dobry wybór! Pogoda nas rozpieszczała. Cały plan podróży, pieknie rozpisany w kieszonkowych przewodnikach, gwarantował, że zawsze i wszędzie czuliśmy, że mimo częstych zmian lokalizacji, mamy wszystko pod kontrolą. We wszystkich odwiedzanych przez nas miejscach spotykaliśmy samych miłych, pomocnych ludzi. Naprawdę czuliśmy się dzięki nim wyjątkowo.

A sam Wietnam? Nie ma takich słów, które oddadzą klimat i niesamowitość tych wszystkich miejsc. Polecam odwiedzić ten kraj jak najszybciej, ponieważ widać tam jeszcze autentyczność tamtego świata.

FILIPINY (PALAWAN, BOHOL)

16.03.2017 / Ula / Jacek

Niedawno wróciliśmy z 2-tygodniowej podróży na Filipiny. Jej organizację powierzyliśmy Planet Escape, co okazało się dobrym wyborem. Była to bardzo ciekawa i udana podróż pod każdym względem. Kraj jest ciekawy, piękny bezpieczny, czysty, a ludzie mili, przyjaźni. Podróżowaliśmy po wyspach Luzon, Palawan, Cebu, Bohol, więc była potrzeba transferów z lotniska, do promów, do hoteli itd. Korzystaliśmy z usług lokalnych biur na Filipinach, z którymi współpracuje Planet Escape, które okazały się rzetelne, kierowcy punktualni, mili. Wybór hoteli (najczęściej bungalowy) zgodnie z naszymi oczekiwaniami, bez większych uwag, zawsze pięknie położone, oferujące w cenie noclegu wycieczki po okolicznych wyspach, i miejscowych atrakcjach. Kilka nocy spędziliśmy, w polecanym przez Planet Escape, prywatnym domu Nowozelandki Sally, położonym w dżungli (świetna kuchnia). Bardzo polecamy to miejsce.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podróży oraz z obsługi Planet Escape i polecamy to biuro podróży. Są profesjonalni i rzetelni. Przed podróżą przygotowali dedykowany nam mini przewodnik po Filipinach, zawierający wszystkie niezbędne w podróży informacje m. in. kontakty do lokalnych biur turystycznych, do kierowców, propozycje miejsc do zwiedzenia i atrakcji w pobliżu naszych hoteli. Na pewno przy organizacji następnej wyprawy skorzystamy z usług Planet Escape.

Tajlandia - Kambodża

13.03.2017 / Robert

Planet Escape - biuro turystyczne jak najbardziej godne polecenia. Profesjonalizm, niezwykle indywidualne, ciepłe, partnerskie, pomocne podejście do klienta , Należy również dodać " cierpliwość " osób które organizowały nasz wyjazd z Planet Escape do naszych niekończących się pytań i ....obaw.
Sam wyjazd... no cóż, zakochaliśmy się w Azji, po prostu bajka. Pobyt w Kambodży (Heritage Suite Resort) - rewelacja, a kompleks "Paradise Koh Yaio" zapamiętamy na zawsze ... kto wie czy tam nie wrócimy (oczywiście z Planet Escape ) Myślę, że mogę napisać, że po wielu różnych doświadczeniach z biurami podróży przez ostanie 15 lat naszych rodzinnych wyjazdów, wczasów , wycieczek znaleźliśmy organizatora ( Planet Escape) które w pełni spełnia nasze oczekiwania a nawet nas przemiłe zaskakuje (dziękujemy Panie Piotrze!)

Filipiny - Palawan

06.03.2017 / Kasia

Pierwszy raz jechaliśmy z Planet Escape i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Organizacja całej podróży przerosła nasze oczekiwania. Świetnie zgrane transfery, przyjemne hotele i największy plus, czyli przewodnik, w którym mieliśmy krok po kroku opisany program wycieczki, ciekawe miejsca do zobaczenia i praktyczne uwagi. Dzięki temu podróż odbyła się bezstresowo. Ogromnym plusem jest to, że wyjazd był zorganizowany pod nas, zdecydowanie przyjemniej się tak podróżuje niż z grupą przypadkowych ludzi. Sam Palawan jest godny polecenia tym, którzy chcieliby poczuć klimat prawdziwych Filipin, niekoniecznie nastawionych na turystów.

W 100% polecamy i na pewno skorzystamy w przyszłości. I dziękujemy p.Oliwierowi za świetny kontakt przy planowaniu tego wyjazdu.

Kolejny wyjazd z Planet Escape :-)

03.03.2017 / Asia

Kilka dni temu wróciliśmy z Filipin. Jest to nasz kolejny wyjazd z biurem Planet i jak zawsze na wysokim poziomie :-) !!! Fantastycznie organizują wyjazdy, nawet bez znajomości języka, nie ma problemu ze zwiedzaniem. Wolimy bardziej aktywny tryb wypoczynku i jeszcze się nie zawiedliśmy :-)!!!
Dziękujemy bardzo za te chwile i możliwość poznania świata z tak fantastycznym biurem jak Planet Escape :-) !!!

P.S. Mieliśmy przyjemność zwiedzić Indie, Tajlandię z Kambodżą, Filipiny, Sri Lankę z Malediwami i zawsze oferta szyta na miarę naszych oczekiwań ,super :-) ! Polecamy w 100 !

Widzisz 6 z 119 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować