Wycieczka do Japonii

16.05.2018 / Paweł

Bardzo, bardzo dziękujemy za wspaniałe przygotowanie nam podróży po Japonii. Wrażenia jeszcze ciągle żyją w nas i dla nas obojga jest to oczywiste, że musimy wrócić do tego fascynującego kraju. Pan Emil świetnie wprowadził nas w klimaty Tokio. Możemy go z całą pewnością polecić jako świetnego towarzysza podróży i przewodnika. Dzięki niemu poczuliśmy się w Japonii pewnie i nie mieliśmy żadnych problemów z przemieszczaniem się po Tokio pomiędzy punktami naszej podróży, czy Kioto.

Już na lotnisku w Tokio zostaliśmy zaskoczeni niezwykle miłym przyjęciem i tak już pozostało do końca. Super.

Wycieczka do Birmy

09.05.2018 / Anna / Tadeusz

Pragnę podziękować PLANET ESCAPE za profesjonalizm w przygotowaniu, zorganizowaniu i opiekę w cudownym kraju BIRMIE. Podczas wyprawy szytej na miarę, przeżyliśmy wspaniałą przygodę pełną emocji i doznań. Było to możliwe dzięki bardzo dobrej organizacji – przeloty wewnętrzne , bardzo urozmaicony ciekawy program, wspaniali zaangażowani przewodnicy,super hotele. Birma to cudowne miejsce jeszcze nie komercyjne a ludzie cudowni,atmosfera mistyczna.
Dziękuje za przeżycie naprawde egzotycznej przygody.

Meksyk 3.04-20.04.2018

04.05.2018 / PIOTR / EMILIA

W kwietniu 14 osobową grupą odbyliśmy trasę po Meksyku , która biuro zorganizowało według naszego planu - odwiedziliśmy 11 stanowisk archeologicznych (ruin starożytnych miast)związanych z kulturami Mezoameryki, poczynając od Teotihuacan i La Venta przez Palenque i Calakmul aż po granicę z Gwatemalą i niesamowite Yaxchilan i Bonampak, aż po Chichen Itza i Ek Balam na Yukatanie, by zakończyć naszą podróż na parodniowym wypoczynkiem na wyspie Holbox - wycieczka naszych marzeń. Wspaniała organizacja, sympatyczny przewodnik, świetne hotele, pełna profesjonalna opieka i dbanie o atrakcyjność trasy i pobytu przez naszą przewodniczkę i opiekunkę zarazem ze strony biura - Panią Natalię, która była perfekcyjnie przygotowana od strony merytorycznej do swojej roli, a wraz ze swoim wdziękiem, radosnym, sympatycznym usposobieniem potrafiła wspaniale przeprowadzić nas przez całą tą długą 18 dniową trasę. Gratulacje dla biura i ich pracowników za tak znakomicie zorganizowaną wycieczkę oraz dodatkowe atrakcje. Wyrazy uznania dla Pani Natalii i polecam biuro Planet Escape - jest naprawdę świetne w tym co robi. Bardzo dziękujemy!

Bangkok - Kambodża

29.04.2018 / PANEK TEAM

10-osobową grupą wybraliśmy się do Bangkoku i Kambodży (Siem Reap i Koh Rong Sanloem) Wspólnie stwierdzamy, że cały wyjazd był rewlacyjny. Nie było ani jednej rzeczy, do której można byłoby się przyczepić. Wszystko było, dosłownie, dopięte na ostatni guzik. Punktualne transfery lokalne, cudowne hotele, jakby stworzone specjalnie pod nasze gusta. Warunki hotelowe, ich lokalizacja, jedzenie, gościnność ... wszystko na 5+. Przemiły kontakt z organizatorami. Widać, że wiedzą co robią!
Minusów zdecydowanie brak!

Nasza Malezja

19.03.2018 / Ewa / Krzysztof

"Nasza Malezja" to wyprawa perfekcyjnie zaaranżowana przez biuro Planet Escape w trakcie której wszystkie jej elementy od hoteli poprzez transporty z miejsca na miejsce, przewodników były bez zarzutu. Malezja to cała masa wrażeń od zaskoczenia, zdziwienia, zachwytu. Wielokulturowość, nowoczesność i tradycja. Wszystko żyjące w słońcu, palmach i uśmiechniętych ludziach. To wszystko można zobaczyć w Kuala Lumpur. A co zaskakuje? Czystość ulic, chodników parków czy skwerów.

Wieże Petronas Tower to symbol Kuala Lumpur i obowiązkowy obiekt wycieczek. Polecamy wieczorem gdy są bajecznie oświetlone. Kuala Lumpur to także najnowocześniejsza architektura tonąca w zieleni.

Prowincja Sabah na Borneo to dżungla , niekończące się tereny lasów deszczowych pełne wspaniałej roślinności ,głosów, najwyższych drzew świata, wielu gatunków małp.Płynąc ogromną rzeką Kinabatangan w kolorze kawy z mlekiem, przecinającą dżunglę po obu brzegach skaczą i biegają małpy, nosacze, orangutany, kolorowe ptactwo no i dzioborożce, symbol Malezji. Dżungla na Borneo to jeszcze świat prawdziwej natury.

Rzeka Kinabatangan wczesnym rankiem z parującą dżunglą.Warto odwiedzić sierociniec orangutanów z którymi łączy nas 96% wspólnego DNA i zostać rodzicem adopcyjnym której z sierot wpłacając niewielką sumę lub po prostu obserwować ich zabawy.

Kota Kinabalu główne miasto Sabah tętniące życie z wielkim portem rybackim kontrastującym z nowoczesnymi budynkami. Nocny targ to obraz wszystkiego co można wyprodukować i sprzedać a także w tłumie miejscowej ludności zapoznać się z autentyczną kuchnią malezyjską.

Perhentiany to dwie wyspy mniejsza i większa. Turkusowe morze, wspaniałe zachody słońca , przemili gospodarze ośrodka gdzie spędziliśmy parę dni. Do rafy parę metrów a podziwianie jej we wszystkich formach i kolorach to czysta fantazja.Cudownie szmaragdowe ciepłe pełne życia morze biały piasek i dźwięki dżungli.
To "nasz" dom na parę dni , może skromny ale w którym niczego nie brakowało a najważniejsze że na samej plaży , kilka kroków do morza i kilka metrów do rafy.

Dziękujemy Planet Escape i wszystkim polecamy!

Wietnam styczeń 01.2018

22.02.2018 / Marcin z familią

Super zorganizowany wyjazd od początku do końca. Od Pani, która przejęła nas na lotnisku i pomogła bez kolejki załatwić wizy ( nie jest to prosty proces), po Pana który ostatniego dnia wręczył nam w imieniu biura super niespodzianki. Polecam Wietnam i polecam Planet Escape!!!

Widzisz 6 z 145 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować