Bali i Gili

25.07.2017 / Katarzyna

Kilka dni temu pełni wrażeń wróciliśmy ze wspaniałej wyprawy na Bali i Gili. Była to nasza pierwsza tak daleka wyprawa rodzinna (dzieci 9 i 12 lat) i od razu bardzo udana. Dzięki świetnej organizacji, mogliśmy się koncentrować na zwiedzaniu, odpoczywaniu, smakowaniu. Każdy z naszej rodziny znalazł coś dla siebie. Skorzystaliśmy z wielu rekomendacji, które dostaliśmy od Planet Escape, wszystkie były świetne i nigdy nie czuliśmy się rozczarowani. Polecamy!

Bali i Gili

26.06.2017 / Małgorzata

Wróciliśmy z trzeciej juz podróży z Planet Escape. Tym razem byliśmy w Indonezji a konkretnie na Bali i Gili.
Idealnie zorganizowana podróż, pozwalająca nie tylko na wypoczynek z ruchu czy bez ruchu ale także na poczucie miejsca, poczucie klimatu i na chwilę poczucie się mieszkańcem konkretnego miejsca wraz z jego zaletami i problemami.
Podróże z Planet Escape daja poczucie komfortu i bezpieczeństwa kiedy trzeba ale też dreszczyk emocji i przypływ adrenaliny.
Dla nas- Idealny Partner Podróży !! Dziękujemy !!

Wietnam - 25.04-09.05.2017

22.05.2017 / Sylwia / Michał

Podróż szyta na miarę. Każdy szczegół dopięty na ostatni guzik. Planet Escape zadbało o każdy szczegół, a my mogliśmy cieszyć pełnym uroku Wietnamem. Już myślimy nad kolejnym wyjazdem.Polecamy wszystkim wakacje z Planet Escape!
Sylwia i Michał

Majówka 2017 na Seszelach

10.05.2017 / Karol / Dorota

Majówka 2017 na trzech seszelskich wyspach zorganizowana perfekcyjnie. Wszystko dopięte na ostatni guzik jeszcze przed wylotem, o nic nie trzeba się martwić. Pobyt w tym raju był cudowny. Polecam szczerze Planet Escape. Profesjonalizm na wysokim poziomie. Pozdrowienia Panie Szymonie :-).

Tajlandia Kambodża 13-24.02. 2017

08.05.2017 / Kasia Bółkowska

Planet Escape poleciła nam znajoma.
Po pierwszej rozmowie z Panią Natalią Święchowicz, kiedy jeszcze nie wiedziałam gdzie chcemy jechać, wiedziałam, że pojedziemy właśnie z nimi:).
Azja nie była w obszarze naszych zainteresowań po prostu jej nie znałam.

W rozmowach z Panią Natalią używałam tylko ogólników typu: hotel w mieście w spokojnym ale niezbyt oddalonym od centrum miejscu, chcemy trochę poleżeć na plaży ale żeby wyspa nie była nudna i zatłoczona. No nie ułatwiałam zadania:).

Pani Natalia zoorganizowała nam wszystko po prostu rewelacyjnie.
Na początku przed wyjazdem dostaliśmy piękny Escape Box. Było tam wszystko czego potrzebowaliśmy podczas podróży: vouchery, mini przewodnik po miejscach które odwiedzimy ( naprawdę świetna rzecz!). Plecaczki które bardzo się przydały.

Podróż tam i z powrotem,transfery z i na lotniska ( gdzie czekali na nas kierowcy), hotele, przewodnicy zorganizowane było rewelacyjnie. Wspomnę tylko o posiłkach w samolotach kiedy musieliśmy bardzo szybko się przesiadać i nie mieliśmy czasu na zjedzenie czegoś na lotnisku, mieliśmy specjalnie dla nas wykupiony obiad na pokładzie. Albo hotel przed wylotem do Polski tak abyśmy mogli się odświeżyć i trochę odpocząć. Małe rzeczy ale bardzo istotne bo dzięki temu podróż nie była uciążliwa. W ogóle cały czas czuliśmy się jak dzieci:):pod stałą opieką i troską, plan podróży spełniał nasze marzenia i oczekiwania no i jeszcze te prezenty od Planet Escape które czekały na nas po drodze no po prostu raj:))).

Dziękujemy tym osobom a przede wszystkim Pani Natalii Święchowicz które tak ciężko pracowały przy naszych wakacjach. Dzięki Wam przeżyliśmy cudowne, wzruszające a czasami szalone chwile po których zostały wspaniałe wspomienia. Specjalnie nie piszę, że to była podróż życia bo myślę, że ta ciągle jest przed nami. Do usłyszenia niedługo przy planowaniu następnej wyprawy:)

Indonezja

06.05.2017 / Edyta / Mikołaj

Jeżeli Planet Escape napisze w Waszym przewodniku: „Witajcie na Bali, wyspie bogów i demonów, tysiąca świątyń, bajecznych plaż i rozkoszy podniebienia, gdzie życie podporządkowane jest religii, fazom księżyca i sztuce! Bali oszołomi Was kolorami: barwnymi bazarami z tropikalnymi owocami, soczyście zielonymi polami ryżowymi, obrzędami, rytuałami i zachwycającą naturą”, to tak właśnie jest!

Niedawno wróciliśmy z naszej podróży do Indonezji (Bali, Gili, Lombok), której organizację oddaliśmy w ręce biura, i musimy stwierdzić, że Planet Escape zorganizowało dla nas wspaniałą, szytą na miarę wyprawę. Według nas idealne połączenie zwiedzania i wypoczynku. Każdy dzień podróży przynosił nowe doświadczenia i emocje. Pobyt na Bali to dla nas zupełnie nowe, dość intensywne doznania. Świątynie, kadzidła i wszechobecne dary dla bogów, zasmakowanie prawdziwego życia balijskiej rodziny, zaszczyt wzięcia udziału w ceremonii świątyni na balijskiej wsi z lokalnymi mieszkańcami, to wszystko robi ogromne wrażenie. Błogi spokój pośród tarasów ryżowych w połączeniu ze wspaniałym balijskim masażem jest w stanie zrelaksować nawet najbardziej zestresowanych. Wypoczynek na Gili i Lomboku to już kwintesencja rajskich wakacji. Krystaliczna woda, snoorkling, palmy, tropikalne owoce i 32 stopnie ciepła (w kwietniu) sprawiały, że uśmiech gościł na naszych twarzach od świtu do zmierzchu.

Oceniając samo biuro podróży, zaczynając od pierwszego kontaktu, poprzez dopracowanie planu podróży, po dobór lotów oraz hoteli, wszystko odbyło się na wysokim poziomie. Zaproponowane miejsca były przemyślane i urozmaicone. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Szymonowi, z którym byliśmy w stałym kontakcie. Dziękujemy za rzetelność i profesjonalizm!
Bardzo miłym akcentem ze strony PE był prezent jaki otrzymałem w dniu swoich urodzin, które przypadały w dzień przyjazdu na Bali, niby drobiazg, a cieszy i jednocześnie pokazuje jaka filozofia przyświeca pracownikom biura. Na zakończenie chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałą podróż i pozdrowić cały zespół Planet Escape. Była to pierwsza nasza przygoda z biurem i mamy nadzieję, że nie ostatnia. Do usłyszenia.

Widzisz 6 z 125 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować