Indonezja 24.06 - 09.07.2018

13.07.2018 / Sandra / Paweł

Kilka dni temu wróciliśmy z niezapomnianych wakacji w Indonezji. Nadal jesteśmy pod wrażeniem w jaki sposób wszystko zostało zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Nasz plan wyjazdu został stworzony w unikatowy sposób i zmodyfikowany dokładnie tak, jak tego chcieliśmy za co serdecznie dziękujemy!

Jesteśmy pewni, że Planet Escape zadowoli najbardziej wymagających klientów, a my z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy :)

Już myślimy o kolejnej wyprawie!

Wakacje na Sao Tome

23.05.2018 / Dorota / Tomek

Organizacja naszej wycieczki na Sao Tome była perfekcyjna, łącznie z lokalnymi operatorami i pobytem w Lizbonie. Zaproponowano wspaniałe atrakcje i uwzględniono wszystkie nasze oczekiwania. Zostaliśmy zwolnieni ze stresu organizacyjnego. Mogliśmy tylko cieszyć się chłonąć lokalne klimaty. Kierunek mało popularny ale polecamy
Nie jest to nasza ostania wyprawa z Wami. Dziękujemy!

Wycieczka do Japonii

16.05.2018 / Paweł

Bardzo, bardzo dziękujemy za wspaniałe przygotowanie nam podróży po Japonii. Wrażenia jeszcze ciągle żyją w nas i dla nas obojga jest to oczywiste, że musimy wrócić do tego fascynującego kraju. Pan Emil świetnie wprowadził nas w klimaty Tokio. Możemy go z całą pewnością polecić jako świetnego towarzysza podróży i przewodnika. Dzięki niemu poczuliśmy się w Japonii pewnie i nie mieliśmy żadnych problemów z przemieszczaniem się po Tokio pomiędzy punktami naszej podróży, czy Kioto.

Już na lotnisku w Tokio zostaliśmy zaskoczeni niezwykle miłym przyjęciem i tak już pozostało do końca. Super.

Wycieczka do Birmy

09.05.2018 / Anna / Tadeusz

Pragnę podziękować PLANET ESCAPE za profesjonalizm w przygotowaniu, zorganizowaniu i opiekę w cudownym kraju BIRMIE. Podczas wyprawy szytej na miarę, przeżyliśmy wspaniałą przygodę pełną emocji i doznań. Było to możliwe dzięki bardzo dobrej organizacji – przeloty wewnętrzne , bardzo urozmaicony ciekawy program, wspaniali zaangażowani przewodnicy,super hotele. Birma to cudowne miejsce jeszcze nie komercyjne a ludzie cudowni,atmosfera mistyczna.
Dziękuje za przeżycie naprawde egzotycznej przygody.

Meksyk 3.04-20.04.2018

04.05.2018 / PIOTR / EMILIA

W kwietniu 14 osobową grupą odbyliśmy trasę po Meksyku , która biuro zorganizowało według naszego planu - odwiedziliśmy 11 stanowisk archeologicznych (ruin starożytnych miast)związanych z kulturami Mezoameryki, poczynając od Teotihuacan i La Venta przez Palenque i Calakmul aż po granicę z Gwatemalą i niesamowite Yaxchilan i Bonampak, aż po Chichen Itza i Ek Balam na Yukatanie, by zakończyć naszą podróż na parodniowym wypoczynkiem na wyspie Holbox - wycieczka naszych marzeń. Wspaniała organizacja, sympatyczny przewodnik, świetne hotele, pełna profesjonalna opieka i dbanie o atrakcyjność trasy i pobytu przez naszą przewodniczkę i opiekunkę zarazem ze strony biura - Panią Natalię, która była perfekcyjnie przygotowana od strony merytorycznej do swojej roli, a wraz ze swoim wdziękiem, radosnym, sympatycznym usposobieniem potrafiła wspaniale przeprowadzić nas przez całą tą długą 18 dniową trasę. Gratulacje dla biura i ich pracowników za tak znakomicie zorganizowaną wycieczkę oraz dodatkowe atrakcje. Wyrazy uznania dla Pani Natalii i polecam biuro Planet Escape - jest naprawdę świetne w tym co robi. Bardzo dziękujemy!

Bangkok - Kambodża

29.04.2018 / PANEK TEAM

10-osobową grupą wybraliśmy się do Bangkoku i Kambodży (Siem Reap i Koh Rong Sanloem) Wspólnie stwierdzamy, że cały wyjazd był rewlacyjny. Nie było ani jednej rzeczy, do której można byłoby się przyczepić. Wszystko było, dosłownie, dopięte na ostatni guzik. Punktualne transfery lokalne, cudowne hotele, jakby stworzone specjalnie pod nasze gusta. Warunki hotelowe, ich lokalizacja, jedzenie, gościnność ... wszystko na 5+. Przemiły kontakt z organizatorami. Widać, że wiedzą co robią!
Minusów zdecydowanie brak!

Widzisz 6 z 147 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować