Filipiny, Hong Kong i Wietnam

21.11.2017 / Rafał

Wspaniała wyprawa doskonale zorganizowana pod każdym względem.Byliśmy z żoną we dwójkę- wszędzie czekał na nas oznaczony transport, wszystko dopięte na ostatni guzik, wszystko zgodne z naszymi oczekiwaniami. Lokalni przewodnicy np. w Hanoi chcieli nam pokazać mauzoleum ich wodza - my zmieniliśmy jego plan bez protestów i tym samym piliśmy kawę z jajkiem zamiast oglądać tą wydmuszkę. I tak było wszędzie. Polecam firmę pierwszy raz z nimi i już rozmawiamy o kolejnej wyprawie.

Argentyna i Urugwaj 10.2017

10.11.2017 / Lidka / Marcin

Gorąco polecamy indywidualne wyjazdy z Planet Escape. Wszystko było zorganizowane na 100%. Od początku do końca czuliśmy się zadbani. Współpraca z Panią Natalią była przyjemnością. Dziękujemy za jej dyspozycyjność zwłaszcza w czasie wyjazdu. Hotele okazały się bardzo klimatyczne, polecane miejsca przepiękne, a restauracje wyśmienite. Możemy śmiało zachęcić do wspólnych wyjazdów z tym biurem. To był bajeczny wypoczynek!

Gorąco polecam!

04.10.2017 / Aleksandra

Wspaniała organizacja, profesjonalna obsługa. Bardzo ciekawy dobór oferowanych i sprawdzonych jak widać hoteli oraz samych aktywności na miejscu pobytu. Miałam przyjemność już dwukrotnie korzystać z usług PE i gorąco polecam wszystkim, którzy poszukują niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Każdy element oferty dopracowany jest perfekcyjnie. Raz jeszcze bardzo dziękuję, z pewnością skorzystam z Państwa usług przy planowaniu następnego urlopu.

Kuba 2017

18.09.2017 / Piotr

Rodzinny wyjazd na Kubę został zorganizowany perfekcyjnie, począwszy od pakietu powitalnego Escape Box po ostatni transfer. Hotele, transfery i rezerwacja auta na miejscu - bez zarzutu, szczególnie, że nie jest to łatwy kraj do samodzielnych podróży. Również bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny na miejscu, w kraju.
Super agencja godna polecenia.

Bali, Gili, Singapur 13- 29 08 2017

07.09.2017 / Leszek / Iza / Krzysztof / Piotr

Dzięki Planet Escape przeżyliśmy wspaniałą przygodę. Zarówno my jak i dzieci były zachwycone. Pomimo bogatego programu w dość krótkim czasie, wszystko przebiegało bez zarzutu. Transfery, hotele, lokalni przewodnicy - wszystko zasługuje na pochwałę. Dziękujemy i gorąco polecamy.

Wspaniałe wakacje

31.08.2017 / Karolina

Drogie Planet Escape, Dziękujemy Wam za fantastyczne wakacje! Sprawiliście, że odbyliśmy podróż naszego życia!

Widzisz 6 z 133 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować