Kuba 2017

18.09.2017 / Piotr

Rodzinny wyjazd na Kubę został zorganizowany perfekcyjnie, począwszy od pakietu powitalnego Escape Box po ostatni transfer. Hotele, transfery i rezerwacja auta na miejscu - bez zarzutu, szczególnie, że nie jest to łatwy kraj do samodzielnych podróży. Również bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny na miejscu, w kraju.
Super agencja godna polecenia.

Bali, Gili, Singapur 13- 29 08 2017

07.09.2017 / Leszek / Iza / Krzysztof / Piotr

Dzięki Planet Escape przeżyliśmy wspaniałą przygodę. Zarówno my jak i dzieci były zachwycone. Pomimo bogatego programu w dość krótkim czasie, wszystko przebiegało bez zarzutu. Transfery, hotele, lokalni przewodnicy - wszystko zasługuje na pochwałę. Dziękujemy i gorąco polecamy.

Wspaniałe wakacje

31.08.2017 / Karolina

Drogie Planet Escape, Dziękujemy Wam za fantastyczne wakacje! Sprawiliście, że odbyliśmy podróż naszego życia!

Singapur, Malezja

23.08.2017 / Tomasz

Singapur - chiński bazar, domy kolonialne, Orchard road zakupy(luksusowe marki), świątynie buddyjskie, obiad, kolacja w chińskich restauracjach (nowe doznania w smaku), nowoczesna architektura, miasto bijące na głowę europejskie stolice w wielu dziedzinach. Nie chciało wracać się do hotelu. Autokar z Singapuru do Kuala Lumpur 6 godz Malezji za oknami autokaru. KL nowoczesne miasto kontrastów. 40 piętrowe apartamentowce. Chiński bazar (masa podróbek za grosze, w Singapurze tego nie ma). Little India, naprawdę mała ale warto zobaczyć. Muzeum, pałac króla. Baru Caves zespół jaskiń z hinduską świątynią i 15 metrowym posągiem Hanumana małpiego pomocnika Boga Ramy. Przed wejściem złota statua Murugana 42 metrowa. W środku pełno małp które można karmić. Tylko 13 km od KL . Dojazd taxi, niedrogo. W KL polecam hotel Majestic (super). Samochodem na wzgórza Camerona 4 godz jazdy pod górę i 1000 zakrętów. Ciekawe plantacje herbaty, super dżungla (Mossy Forest) warto zejść z drewnianych podestów poza trasę na pół godziny. Uwaga droga przez dżunglę do wyjścia to około 8 godz. Plantacje truskawek (nic ciekawego) za to butterfly farm super! Warto poprosić pracownika o to żeby pokazał, dał podotykać patyczaki, węże, skorpiony. Samochodem do Kuala Besut port a z portu łodzią na Perhantian Kecil. 5 dni leżenia bykiem w gorących wodach Oceanu Indyjskiego, picie wina, owoce morza i .... burgery a za kuchnią hotelową poranne spotkania z waranami. Powrót łodzią do portu, transfer samochodem do Kota Baru. Samolot do KL , samolot do Singapuru. Od rana jeszcze jeden cały dzień na pożegnanie Azji. Transfer autem na lotnisko. 12 godz do Zurichu a następnie 2 godz do Warszawy. Jest to w ogromnym skrócie opis wyprawy do Singapuru i Malezji który specjalnie dla mnie przygotowała firma Planet Escape. Logistyka na szkolne 6. Kontakt i pomoc (a była potrzebna) też na 6. Bardzo dziękuję, mieliśmy super wyjazd.

Bardzo dziękujemy za wspaniały urlop, będziemy Was polecać i z pewnością zgłoszę się planując następną podróż

08.08.2017 / Agnieszka / Krzysztof

Hotele super: W Yogyakarcie chociaż w mieście, to jak w starożytnej świątyni w dżungli, świetne śniadania, serwis, basen,....! W hotelu przed wycieczką na wulkan spędziliśmy zaledwie dwie godziny przed i 4 po wycieczce, więc trudno ocenić, ale w zupełności wystarczający. W pobliżu zatoki na Bali: cisza, połączenie łazienki z ogrodem....super! W Ubud mały hotelik, jednak czysty, blisko centrum, w zupełności wystarczający. Na Flores może nie najlepszy hotel, ale za to świetny widok z balkonu...na Flores nie ma oczywiście takiego wyboru, jak na Bali, turystyka dopiero zaczyna się rozwijać...w zupełności wystarczający. W końcu ostatni hotel w Sanur: niby duży, a jednak bardzo przytulny, pokoje i łazienka super...top!

Rejs na Komodo tradycyjną małą łodzią: kameralnie 3 osoby z załogi, przewodnik i my. Było niesamowicie...zatrzymywaliśmy się nie tylko w zaplanowanych miejscach,ale zarówno pod kątem miejsc, jak i spędzonego w nich czasu mieliśmy sporo wolności wyboru. Komodo, pozostałe wyspy, jak i świat pod wodą robią wrażenie: widzieliśmy warany, małpy, delfiny, żółwie, tysiące nietoperzy, ptaków,....bajka. Mieliśmy też wspaniałego przewodnika Benyamina, którego możemy wszystkim polecić:pochodzi z Flores, pracował kiedyś na Bali, później na Komodo, ale również na promach europejskich. Wieledowiedzieliśmy się o Inonezji, zwyczajach, kulturze i wydarzeniach.

Ogólnie jesteśmy niesamowicie zaskoczeni organizacją podczas całego urlopu: wszyscy byli punktualni, uprzejmi nigdzie nie musieliśmy czekać. Pokochaliśmy Indonezyjczyków za ich ciągły uśmiech, pozytywne nastawienie i życzliwość: niezależnie od wyspy, religii, kultury...

Bali i Gili

25.07.2017 / Katarzyna

Kilka dni temu pełni wrażeń wróciliśmy ze wspaniałej wyprawy na Bali i Gili. Była to nasza pierwsza tak daleka wyprawa rodzinna (dzieci 9 i 12 lat) i od razu bardzo udana. Dzięki świetnej organizacji, mogliśmy się koncentrować na zwiedzaniu, odpoczywaniu, smakowaniu. Każdy z naszej rodziny znalazł coś dla siebie. Skorzystaliśmy z wielu rekomendacji, które dostaliśmy od Planet Escape, wszystkie były świetne i nigdy nie czuliśmy się rozczarowani. Polecamy!

Widzisz 6 z 130 opinii
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować