Specjalista ds. Sprzedaży Podróży
Kraków, Polska
Specjalista ds. Sprzedaży

Oferujemy pracę w wiodącym Tour Operatorze w Polsce, specjalizującym się w egzotycznych podróżach szytych na miarę. Atrakcyjne wynagrodzenie, dużo wyzwań i niesamowicie ciekawa praca. Dołącz do zespołu pasjonatów podróży.

Zakres zadań:

  • analiza potrzeb oraz przygotowanie oferty produktowej dla Klientów (zbadanie potrzeb, ułożenie planu wyprawy, sprzedaż egzotycznych wakacji)
  • kontakt z kontrahentami z całego świata
  • tworzenie egzotycznych wakacji szytych na miarę
Wymagania
  • minimum 1-2 lata doświadczenia w biurze podróży ( preferowane biuro trampingowe lub incentive)
  • doświadczenia podróżniczego, bądź szerokiego zainteresowania w tej dziedzinie
  • dobrej znajomości angielskiego
  • bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności
  • dobrych umiejętności sprzedażowych – kontakt z Klientem na wysokim poziomie
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz prowizje za sprzedaż
  • indywidualny program wdrożenia do pracy
  • możliwość wyjazdów egzotycznych oraz pilotowania wycieczek
  • możliwość udziału w zagranicznych targach branżowych
  • prywatną opiekę medyczną

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Planet Escape z siedzibą w Krakowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.  Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować