Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Pongwe Bay Resort

Zanzibar - Pongwe

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Fantastyczny hotel w typowo afrykańskim stylu przy pięknej, idyllicznej plaży. Wkomponowany został w przyrodniczą oazę jednego z najpiękniejszych odcinków wybrzeża – plaży Pongwe, gdzie nie brakuje, ani białych piasków, ani bujnej zieleni i rozłożystych palm. Hotel składa się z tropikalnych bungalowów krytych dachami z liści palmowych, co nadaje otoczeniu lokalnego kolorytu. Apartamenty rozdzielone drzewami bananowymi i urokliwymi ścieżkami gwarantują swoim Gościom bezpośredni widok na bezkres Oceanu Indyjskiego. Liczba zaledwie dwudziestu bungalowów zapewnia odpowiednią, spokojną atmosferę do nieskrępowanego niczym relaksu z dala od cywilizacji.

Goście mogą spodziewać się tutaj nie tylko piękna natury, ale też nowoczesnych udogodnień, o które zadbał hotel. Strefa relaksu obejmuje m.in. jacuzzi, odkryty basen i kompleks spa. W razie ochoty na odetchnięcie w zacisznym miejscu można udać się do przytulnej biblioteki, zaś po odrobinę rozrywki wystarczy zajść do salonu ze stołami bilardowymi. Elegancka restauracja pełna afrykańskich akcentów w wystroju stawia przede wszystkim na regionalne smaki kuchni Swahili, czyli grupy etnicznej zamieszkującej kontynent. Wszystko przyrządza się tutaj na miejscu, łącznie ze smakowitym pieczywem.

W obręb hotelowego centrum spa wchodzi sauna i solarium. Apartamenty wyposażone są w ręcznie robione meble przyzdabiane zgodnie z afrykańską tradycja. W pokojach Goście znajdą ponadto lokalne rękodzieło i doskonałej jakości pościel.
Dlaczego polecamy

  • Kameralny hotel położony przy pieknej, idyllicznej plaży
  • Hotel w lokalnym suahilijskim stylu wzbogacony o ręcznie robione meble i tradycyjne, afrykańskie rękodzieło
  • Doskonałe zaplecze relaksacyjne z solarium, sauną, jacuzzi i kompleksem spa
  • Restauracja hotelowa serwująca tradycyjne dania kuchni charakterystycznej dla grupy etnicznej Swahili


Zwiń
Galeria

4* butikowy hotel położony przy idyllicznej plaży Pongwe. Wnętrza willi i apartamentów urządzone w stylu suahilijskim. Do dyspozycji gości basen.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować