Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Pongwe Bay Resort

Zanzibar - Pongwe

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel w typowo afrykańskim stylu, wkomponowany w przyrodniczą oazę jednego z najpiękniejszych odcinków wybrzeża – plaży Pongwe. Składa się z tropikalnych bungalowów krytych dachami z liści palmowych, co nadaje otoczeniu lokalnego kolorytu. Apartamenty rozdzielone drzewami bananowymi i urokliwymi ścieżkami oferują widok na Ocean Indyjski. Wyposażone są w ręcznie robione meble przyzdabiane zgodnie z afrykańską tradycja. W pokojach Goście znajdą lokalne rękodzieło i doskonałej jakości pościel.

Goście mogą spodziewać się tutaj nie tylko piękna natury, ale też nowoczesnych udogodnień. Strefa relaksu obejmuje m.in. jacuzzi, odkryty basen i kompleks spa (z sauną i solarium). Na terenie obiektu można udać się do przytulnej biblioteki lub salonu ze stołami bilardowymi. Elegancka restauracja pełna afrykańskich akcentów w wystroju stawia na regionalne smaki kuchni Suahili. Wszystko przyrządza się na miejscu, łącznie ze smakowitym pieczywem.Dlaczego polecamy

  • Położenie przy pięknej, idyllicznej plaży
  • Hotel w lokalnym suahilijskim stylu wzbogacony o ręcznie robione meble i tradycyjne afrykańskie rękodzieło
  • Doskonałe zaplecze relaksacyjne z solarium, sauną, jacuzzi i kompleksem spa
  • Restauracja hotelowa serwująca tradycyjne dania kuchni Suahili


Zwiń
Galeria

4* butikowy hotel położony przy idyllicznej plaży Pongwe. Wnętrza willi i apartamentów urządzone w stylu suahilijskim. Do dyspozycji gości basen.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować